Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Lucid dreaming/astraal(lennundus/rännak)/unenöod jms.

Soovitatud postitused

VIP

mul vanaema ja vanaisa elavad tartus 5ndal korrusel ja väiksena ma sitax kartsin aknast alla vaadata ja arvasin et ma kukun , nyyd paar kuud tagasi nägin suht reaalset unenägu kus ma olin kuue aastane ja vanaema lykkas mind annasta alla :P:P:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul väiksena oli nõid kallal unes alati :) Siis ükspäev peale ninja kilpkonni jäin magama, mõtsin veel et kui tuleb jälle nõid unes teen kungfud ja nii oligi, antsin koosa talle ja enam ei olnud :D

Siuke asi ka pidevalt et koolis kui käisin, jäin laua taga magama, nägin et kukkusin kusagilt alla, reaalselt tõmblesin rämedalt :D laud pikali jne :D

Proovin selle luciad dreamsi vms ära, tahaks langevarjuga hüpata :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

:D

 

Mul oli väiksena jõuluvana kartus nata.Väiksena siis pärast jõule läksin magama.Unes näen,et jõuluvana läheb mööda majast,soovin häid jõule ja hakkab mind taga ajama:DLäksin kohe tuppa aga uks ei läinud kinni.Jooksin ema juurde ja ema magas,jõuluvana tuleb järgi noaga ja siis äkki võtab kostüümi seljast ja paneb noa lauale ja nägin,et see on mu isa:DÄrkasin siis üles,läksin ema juurde ja küsisin: Kas jõuluvana on mu isa?.

 

See unenägu jääb alati meelde:P


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D

 

Mul oli väiksena jõuluvana kartus nata.Väiksena siis pärast jõule läksin magama.Unes näen,et jõuluvana läheb mööda majast,soovin häid jõule ja hakkab mind taga ajama:DLäksin kohe tuppa aga uks ei läinud kinni.Jooksin ema juurde ja ema magas,jõuluvana tuleb järgi noaga ja siis äkki võtab kostüümi seljast ja paneb noa lauale ja nägin,et see on mu isa:DÄrkasin siis üles,läksin ema juurde ja küsisin: Kas jõuluvana on mu isa?.

 

See unenägu jääb alati meelde:P

 

LOL,

Lahe värk tahaks kogeda ja õppida kuidas seda teha siis koolis midagi teha vähemalt ;)

 

Tuli meelde et sõber rääkis midagi sarnast kunagi et sa sai kontrollida mida unes tegi jne ei uskunud siis aga väga lahe oleks ;)

I would have sex with Paris Hilton,,, ^^


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esiteks vabandust ,et juba päris vana teema üles kaevan ,aga hakkas see huvitama , siis otsisin vahvlist .. Lugesin siit absaluutselt kõik postitused läbi. Enda kogemustest siis niipalju ,et olen proovinud jms , aga ei ole õnnestunud ja on tulnud luupainajad ,ning siis pärast seda ei tahtnud palju aega enam seda lucid dreamingud teha. Täpsemalt olid jõulud , ilma lumeta , maailm oli nagu CSis de_dust map .. alguses olin nagu seal CT spawnis kus oli kuusepuu , paljju inimesi ja mu sõbrad .. siis järsku vaatasin kuskile eemale ja nad kadusid .. siis jooksin nagu ema juurde.. unenäos oli seal tunnelis veel üks uks nagu kus oli köök , seal oli enne ema ,kuid enam mitte.. Siis järsku olin enda kodukohas(kärdlas) ja jooksin pmst alasti mingi kolli eest ära , oli sitaks hirmus .. olin mingi aia ääres ja siis järku lõi aiale suure augu sisse.. kuskilt sealt unenägu lõppes , ning ärkasin üleni higisena üles.

Seda kukkumise värki on endal mitukorda olnud , mini südameattakk:D , aga jah kõige rohkem on meeles , kus bussiga hiiumaale sõitsin (IRL) ja siis bussis magama jäin ja siis järsku kukkusin kuskilt ja ehmatasin sitaks nagu ja ärkasin .. emps küsis ka , et mis sul nüüd viga on :D.

Täna kindlasti proovin veel seda L.D :) Tahaks räigelt ,et tuleks lõpuks välja kuna jube huvitav teema tundub.


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole vaja vabandada, see tee teema oligi unustatud juba ju. Ise mõned korrad saanud lucid dreami, aga ma ei maga eriti, nii, et tekitab raskusi näha neid.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kogesin Sleep Paralysis´it. Voodi kõrval seisis mingi räme värdja näoga koll vms ja nagu ootas, et ma midagi teeks, liigutada ega rääkida muidugi ei saanud. Ja siis üheltmaalt viskas mind mingi kokku nätsutatud paberinätsakaga ja ehmusin selle peale ning ärkasin üles. Rohkem nagu sellist asja pole teinud ega midagi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise saan kuus korra paan "kirkaid unenägusi", tavaliselt siis, kui olen vahepeal(hommikl näiteks) juba üles ärganud, kui jään uuesti magama. Üpriski raske on kah ära tajuda, et see pole päris maailm ja võib kõike teha. Aga unenäod on vinged!


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Mul on paar korda elu jooksul olnud nii, et olen ärkvel voodis, aga liigutada ei saa.

 

Veits läheb aega mööda ja saan, the fuck?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul on paar korda elu jooksul olnud nii, et olen ärkvel voodis, aga liigutada ei saa.

 

Veits läheb aega mööda ja saan, the fuck?

 

Sleep Paralysis. Ole õnnelik, et hallukaid ei näinud. :D

Tekib enne magamajäämist/enne ärkamist.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pmst nüüd olen päris pikka aega proovinud ja üleeile hommikul oli nagu esimene kord kus nägin niiõelda poolikuid lucid dreame. Pmst hommikul tegin silmad lahti , mõtlesin ruttu ei proovin lucidit .. suhteliselt kohe hakkas mu keha värisema ja läksin nagu unne , aga siis oli mul ees mingi must pilt ning edasi kahjuks ei saanud :S.


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma proovisin Lucid Dreamingut kunagi, aga ei tulnud välja.. Siis nagu kadus huvi ära. Nüüd kui ükspäev korralikult kivis olin, siis mõtlesin, et proovin ja tuligi välja. Ma olin veepargis, sain ise valida millisesse basseini vms lähen. Üsnagi huvitav kogemus :D Mäletan ka seda, et lõin basseinist välja tulles käe ära ja kui ülesse ärkasin, siis käsi nagu natuke valutas ka.. Kui mingipäev nüüd uuesti peale teen, siis proovin uuesti.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ise oma unenägude üle kontrolli pole saanud , vähemalt täielikult , aga on olnud kordi , kus ma täiesti reaalselt vaatan oma unenägu , nagu 3D kinos :)

Miskipärast on alati nii , et kui midagi juhtuma hakkab (Saan koini , keegi lastakse maha) siis ärkan ma üles -.-


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

suht vana teema, aga pean kirjutama lihtsalt:d Täna öösel unes olles sain lampi nagu käsi vaadates aru, et wtf ma ju unes, olid siuksed imelikud, vms tükk tundus puudu olevat, aga ss vaatasin uuesti ja tundus täitsa normaalne jälle, alguses juba freakoutisin ja juba suht karjusin unenäos Wtf :D aga madea, see kätevaatamine tuli tglt nii, et ma olin juba koolis seal unenäos, 1 päev, siis ma mõtlesin, et see sitaks imelik, et juba kool vms, just tuli vaheaeg, siis mõtlesin käsi vaadata agajh nii läks siis..


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimased 2 korda kui olen arusaanud, et näen und, olen kohe üles ärganud. Proovisin küll maailma enda pildi järgi muuta, aga ärkasin siiski. Unehalvatus on ka viimasel ajal vaevanud, ei kujuta ette millest see tuleb. Ärkasin üles ja ei saanud keha liigutada, ei tõusta, häält teha jne. Nii kaks korda järjest, kõigepealt kui unest ärkasin ja siis pool minutit hiljem uuesti, kui pea padjale panin, aga magama uuesti veel ei jäänud. Kerge para, muud midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul oli nii, et olin vist veits tõbine ja nägin öösel õudusunenägu. Hommikul ärgates avastasin, et ei saa jalgu liigutada ja hommiku oli veel kusehäda ja siis ma mingi roomasin vetsu käte abil suht. Hiljem ema helistas arstile ja kui mul oleks kehal mingid täpid olnud, oleks pidanud otsejoones minema lastehaiglasse. Õnneks täppe polnud ja õhtuks õppisin ka kõndimise ära, tasakaaluprobleemid jäid mingiks kolmeks päevaks umbes.

 

Ise saan muidu enda unenägusi niisama reguleerida, aga kõik toimub unenägudes väga-väga aeglaselt. Kunagi hakkasin ka unes nutma ja ärkasin sellepeeale, et vend äratas üles ja küsis miks ma nutan.

 

Lood juhtunud suhteliselt ammu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise teen nii, et vaatan enda käsi enne magama jäämist mingi 30 min ja korrutan, seda sündmust mida ma tahan näha unes. Ja olen teinud mingi 2 kuud seda ja alguses ei toiminud, aga nüüd viimasel ajal on asi toimima hakkanud ja ma tahan koguaeg näha sama unenägu ja suht näen ka seda.

Pmst kes tahavad seda teha ja kohe ei näe siis tehke aga edasi ja tulemused tulevad.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.