Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Venemaa-Gruusia sõda!

Soovitatud postitused

Ma kolin USA kui ww3 tuleb, sest seal on hea kaitse.

 

kui ww3 tuleb, ma peidaks ennast pigem kuskil aafrikas, sest arvatavasti see on ainuke koht, kuhu tuumarelvad ei lenda, sest seal pole lihtsalt midagi strateegilist hävitada.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui venemaa tuleks eestile kallale juhtuks järgmine:

Venemaal kuluks 15 minutit, et ära hävitada meie mõlemad lennukid. (enamus ajast kuluks nende leidmiseks)

veel 30 minutit kuluks, et kõik eestis asuvad strateegilised objektid ära hävitada.

Eesti hakkab nõudma erakorralist NATO miitingut, selle kokku ajamiseks kuluks vb mingi päev.

Nii, umbes tund peale sõja algust, eesti on ilma õhuväeta ja blind.

Vene tangi armee lihtsalt sõidaks oma 20 km/h (ei tea, mis tangi sõidu kiirus võiks olla? pakkusin huupi), sõites üle meie võrratust jalaväest ja kõigist 10st tangist... 20 tunniga oleks tallinn juba venemaa vägede .

Järgmine päev tuleb kokku NATO koosolek, kus eestit esindab juba venesõbralik valitsus.

 

GG, game over.

 

Muidugi ma liialdan üle, aga ikka, selleks et ameerika tehnika isegi jõuaks eestisse, neil kuluks kuid.

Venemaal kuluks maksimum 2 päeva, ühest eesti otsast teisse jõuda.

 

Nujah suht nii olekski tglt...Aga venemaa saaks ainult pool eestit 2ra h2vitada..siis tuleks s6da juba ( euroopa tuleks appi algul ).Sest ega see on varem teada, kui venemaa tuleb eestisse oma tankidega mingi 20 km/h.

See vaidlus kus mingi joosep arvab et venemaa on k6ige parem ja k6ige vingem ei vii kuhugi.Las antivirus r22gib...ta teab asjadest nii m6ndagi ;) minge vaadake youtubest videosi kasvoi ja saate targemaks.Sest aasta oli siis 1965 kui ma ylikooli l6petasin.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

joosep sa täis lammas

 

tänapäeval kasutataks pigem vesinikupommi vms


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol ma tean asjast sitaks rohkem kui sina , sa mine arene ja otsi googlest Tuumapommi.

 

sa arvad et tead rohkem...mingi venelane oled nagunii et venkude poolt oled....mis sa t6esti arvad et eestile ei tuleks keegi appi w ? t2is tainas peab ikka olema :S

 

2 s6na :D : osta nimi


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nujah suht nii olekski tglt...Aga venemaa saaks ainult pool eestit 2ra h2vitada..siis tuleks s6da juba ( euroopa tuleks appi algul ).Sest ega see on varem teada, kui venemaa tuleb eestisse oma tankidega mingi 20 km/h.

See vaidlus kus mingi joosep arvab et venemaa on k6ige parem ja k6ige vingem ei vii kuhugi.Las antivirus r22gib...ta teab asjadest nii m6ndagi ;) minge vaadake youtubest videosi kasvoi ja saate targemaks.Sest aasta oli siis 1965 kui ma ylikooli l6petasin.

 

Kahjuks probleem ongi selles, et eesti on lihtsalt liiga väike.

Euroopa lihtsalt ei jõuaks meile appi tulla.

Kõige lähim naaber oleks meil läti, kes hea tahtmise juures jõuaks tallinna ette varem kui vene tangid. Probleem ainult selles, et lätil pole endal ka midagi saata :D

 

Selleks et euroopa sõjavägi jõuaks Eestile appi, peaks algul tulema kokku nato või ELi nõukogu, hindama olukorda ja mobiliseerima väed, sellele kuluks mõned päevad. + Veel vägede transport, mõned päevad. Selleks ajaks pole enam siin midagi päästa.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kahjuks probleem ongi selles, et eesti on lihtsalt liiga väike.

Euroopa lihtsalt ei jõuaks meile appi tulla.

Kõige lähim naaber oleks meil läti, kes hea tahtmise juures jõuaks tallinna ette varem kui vene tangid. Probleem ainult selles, et lätil pole endal ka midagi saata :D

 

Selleks et euroopa sõjavägi jõuaks Eestile appi, peaks algul tulema kokku nato või ELi nõukogu, hindama olukorda ja mobiliseerima väed, sellele kuluks mõned päevad. + Veel vägede transport, mõned päevad. Selleks ajaks pole enam siin midagi päästa.

 

Nojah....mingid tuleksid 100% appi, lennukid jne.Lätlased jah ei saaks midagi teha.Soome ja eesti on head s6brad...soomes ka sitaks hea lennuv2gi.See 100% kindel, et eesti saaks owni venelt...Aga mitte kohe ;) ennem j6uame vahvli punkri valmis teha


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vahvli punker elu pohhuj ,ma pääästaks oma rune acci & steam acci ...thaax cs'i veel pelada:D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma ei ole venelane , ma lihtsalt räägin nii nagu asjad on.Hull tuumapommi vend.Ja kui sa nii tark oled , kes meile jõuaks 20H -ga siia nagu alex ütles?

 

tra sa oled puhas gay...mine vaata uudiseid saad targemaks...ajad teistele siin sitta sisse...no se oleks t6si, et nuclear bomb lastakse venele peale kui nad hakkavad siin s6dima k6igiga...karta on, et siis ei lasta kui nad aind gruusjaga ja eestiga s6divad.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
natuke ontopicut ka: Mitmed telekanalid väidavad, et Gruusia poole on teel NATO sõjamasinatega suured rongid.

 

Pole kinnitust, ei ütle, et on tõsi.

 

Järelikult on t6si kui nad seda n2itavad :D minge vaadake pr22gu ETV !!

ja n2ed nyyd....te r22kisite et l2heb mitu p2eva kui nato l2heb appi...kui joosep ytlesp r22gu et l2hevad juba appi...ja s6da hakkas eile ! Ikkagi on minul 6igus, pojad :D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jah , või siis kuhugi merele paadiga elama.

 

Merele küll ei soovita minna siis:D

Mingi pomm tuleb kuhugi merele siis oled sa õhtal omadega (L)

/Venemaa lammutab ikka gruusiat edasi, gl.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Järelikult on t6si kui nad seda n2itavad :D minge vaadake pr22gu ETV !!

ja n2ed nyyd....te r22kisite et l2heb mitu p2eva kui nato l2heb appi...kui joosep ytlesp r22gu et l2hevad juba appi...ja s6da hakkas eile ! Ikkagi on minul 6igus, pojad :D

 

see pole veel kindel tho.Muidugi loodan ,et sõda eestisse ei tule ja seal see ära lahendatakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
kahjuks Jah ,hiinal Ja Venemaal On Head Suhted Ja Hiinas On Veel Maailma Suuris Sõjavägi ,mingi 3 Mln Sõdurit Vist.

 

 

66.000.000 ^,^,^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult, foorumi lugejad võiks nagu olukorraga rohkem tutvuda, enne kui venemaad sõimama hakata.

 

CNN:

Georgia declares state of war with Russia

• Georgian parliament declares state of war

• Fighting over South Ossetia in 2nd day

• Georgian president: Russian attacks are criminal

• Russian media: 2,000 dead in S. Ossetia capital

• U.S President Bush "deepy concerned"

 

Lahing toimub Lõuna Ossetia-s, mitte Gruusias.

Gruusia hakkas pommitama lõuna osseetia pealinna suurtükkidest. Tehes selle linna maatasa, 2000 tsiviil inimest surnud ja paljud maetud keldrites maja varemete all.

Venemaa viis oma väed L.O-sse, et kaitsta seda Gruusia vägede eest.

Venemaa hävitas Gruusia strateegilised objektid (sõjaväe baasid, lennuväljad jne) Muidugi pommid lendavad mõnikord mööda, duh.

 

Isegi härra Bush oma maailma kõige edasijõudnuma sõjaväega pommis iraagis tsiviil objekte sissetungi esimestel päevadel.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

The average size of the Estonian Defence Forces in peacetime is about 5,600 of whom about 2,200 are conscripts. The Defence League has more than 10,000 members. The planned size of the operational (wartime) structure at the moment is 16,000 personnel. The Estonian Defence Forces are a reserve force, and as such, "all physically and mentally healthy male citizens" must undergo compulsory military service for the duration of either 8 or 11 months, during which time the conscripts are taught the basic skills needed to be mobilized into active duty.

 

 

Panin jällegi mööda.

 

Commander-in-Chief Hu Jintao[1]

Chief of staff Chen Bingde

Military age 18–49 (voluntary)

Conscription None

Available for

military service 342,956,265 males, age 18–49 (2005 est.),

324,701,244 females, age 18–49 (2005 est.)

 

Hiina

 

~~~~

 

 

(Source mostly CIA World Factbook)

Military age 18 years of age

Availability males age 18-49: 35,247,049 (2005 est.)

Fit for military service males age 18-49: 21,000,000 (2006 est.)[9]

Reaching military age annually 700,000 (2008 est.)

Active troops 1,037,000[10] (Ranked 5th)

Total troops 3,796,100[citation needed] (Ranked 5th)

 

 

Venemaa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sellest sain ma kohe aru et gruusia alustas suht...pr22gu on lood nii et vene tangid suht taganevad pr22gu veits ( etv uudistes 6eldi ).


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loodan, et kolmandat ei tule. Siis küll pekkis :S

Nad võiks ära leppida nüüd :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.