Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

võimendi

Küsimus

sai siis äsja ostetud võim,aga sellel midagi viga nimelt kui paned häält juurde siis hakkab ragisema teeb sellist häält nagu tuleks vool otse kõlaritesse,eriti siis teeb seda häält kui laulus bassi on,hakkb käima kärts-kärts:P,minu arust juhtus see peaoajal kui pidu tehti läksid kaitsmed miski pärast läbi ja uusi ei olnud kohe võtta pandi traadiga,siia maani on traadiga,mis tuleb teha ,et saaks korda? milles viga? oskab keegi õelda?;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

13 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Aga vii kusagile parandusse mis sa ise hakkad jändama...


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

seda küll.aga pärast on mingi väike viga millega saaks ise hakkam,,ja mul on selline tunne et ainult üks väljundi teeb nii,aga ei ole kindel.siis väljundi tuksis?

 

//// mõlemad teevad ikka!!!! proovisin just

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

ja volüümi nupp paneb kah vist näkku et annab ühele kõlarile rohkem peale sest see kus näitab palju kõlarid peale saavad üks käib sinna lõpu poole aga teine suht alguses.

 

kui pidu tehti läksid kaitsmed miski pärast läbi ja uusi ei olnud kohe võtta pandi traadiga,siia maani on traadiga, äkki uued kaitsmed????:S

'

võimalik et kaitsmed läksid selle pärast katki et koorum oli sellel võimule palju minu teada oli seal 2xs-90 ja 300w supakas.ärge mõelge et see mingi suur pidu oli see oli väikses ruumis.

 

//// nüüd panin uued kaitsmedi,ei tea kas õigete voltidega,aga õks kõll töötab nüüd juba neam vähem,,milles veel võib asi olla?kui võimsamad kõllid panen siis läriseb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.