Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

noOOb!!!

Soovitatud postitused

Selline kasutaja siin nagu noOOb siis rottis mult 11M eile õhtul ja lubas raha saata 250eeki , kuna tal oli siin tehtud mõningad tehingud ja päris palju postitusi arvasin et võib teda usaldada aga selgus et mitte! Ei sa aru kuidas siin siis neid tehinguid saab , kui kõik kiidavad ja siis laseb üle :S Msni tekstist siis pilt ja pärast küsimist kas sa oled foorumis uus pole ta siiani näole andnud.

 

92420647ap6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kindel, et oli tema MSN ? :k:

 

Jah , kuna algul küsisin talt et kas said privaatsõnumi kätte ja vastas jh!

No jh kui asi söögi rahas on siis annan talle andeks osku siis selle raha eest endale midagi meelde jäävat!!!

Ja muidu poleks sellest suurt numbrit teinud aga kuna pidin def 3 pealt 40 tegema et saaks üle teha trade ja kasutult siis tänks :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah , kuna algul küsisin talt et kas said privaatsõnumi kätte ja vastas jh!

No jh kui asi söögi rahas on siis annan talle andeks osku siis selle raha eest endale midagi meelde jäävat!!!

Ja muidu oleks ültse unustanud aga kuna pidid def 3 pealt 40 tegema et saaks üle teha trade ja kasutult siis tänks :(

Ta võib öelda, et ta sai su vanaisalt ka perse -.-

 

Sa oled ikka eriline tüüp, ma ei saa noh :D :k:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Jah , kuna algul küsisin talt et kas said privaatsõnumi kätte ja vastas jh!

No jh kui asi söögi rahas on siis annan talle andeks osku siis selle raha eest endale midagi meelde jäävat!!!

Ja muidu oleks ültse unustanud aga kuna pidid def 3 pealt 40 tegema et saaks üle teha trade ja kasutult siis tänks :(

 

Whahahahah sa küsisid tal et kas sa said PMi kätte?

SA oled maha kukkunud ??

Loomulikult et ta ütleb ''JAH SAIN''

 

Sa oleks pidanud küsima mis seal kirjas oli PMis

 

 

(H)(h)(H)(h)(H)(h)(H)(h)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule võid teda kaitsta kui tahad , aga ise ka usud et see polnud tema? :S

Muidugi usun, et see ei olnud tema, lihtsalt sa peaksid enne igat tehingu tegemist korralikult selgeks tegema, et sa teed õige inimesega diili . :k:

 

Ta võib muidugi sulle öelda, et ta sai selle sõnumi kätte, aga kust sina seda tead, et ta päriselt sai ? ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Kuule võid teda kaitsta kui tahad , aga ise ka usud et see polnud tema? :S

 

Kle ja usun jah et see plnd tema.

Isegi mind on see matw3i tahtnud üle tõmmata.

Ma oleks talle jälile saanud kui ma pleks format teinud :P

Aga jah noOOb!!! on süütu minu arust.

 

Ja btw ära enam kunagi küsi kas said mu PMi kätte.

Ja kui küsid siis ütle mis seal kirjas oli ja küsi kella aegu ja värke et kindel olla :)

 

^,


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei vedanud !

maha lüüa :D


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

SEE ON TA ÕIGE MSN EHK NO00BI OMA !!!

Lisasin ta kah paar päeva tagasi sest tahtsin p2p pinne osta , samuti rääkisime kah vahepeal vahvli pmi teel niiet jääge vait ! bann talle!


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

IRV!

1) ma sain sult mingi pmi, et lisa msni + sa postitatsid mu teemasse ka enda msni, ükskõik kes võis sind lisada.

2) see msn EI kuulu mulle

3) mingi kuradi millide pärast ma ei oleks hakanud riskima oma mainega

4) westywood, ROFL, mul on eluaeg runes ainult üks kasutaja olnud, mida ma ise arendan jne, ja see ei ole mingi fakking westywood

5) Lase pm saata

6) PALUN, vaata mu tehinguid, pmst kõik, PEAAEGU kõik on mulle ette andud, mitte kunagi pole mitte midagi olnud, ja nüüd kui mul palju tehguid, hakkan ma rs raha scammima ? kammon.

 

Nägemist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
IRV!

1) ma sain sult mingi pmi, et lisa msni + sa postitatsid mu teemasse ka enda msni, ükskõik kes võis sind lisada.

2) see msn EI kuulu mulle

3) mingi kuradi millide pärast ma ei oleks hakanud riskima oma mainega

4) westywood, ROFL, mul on eluaeg runes ainult üks kasutaja olnud, mida ma ise arendan jne, ja see ei ole mingi fakking westywood

5) Lase pm saata

 

Nägemist.

 

irw tõesti :D , mind lisas siis kah "mingi suvaline" ? Postitasid ju minu "ostan p2p pinni" teemase et müüd ja varsti lisas sama msn mind , ütlesid et olid just viimase pinni maha müünud ja sebid hiljem uued , ja järgmine päev saatsin pmi sulle et kas sul on siis p2p pinni müüa siis vastasid et ei ole ikka veel vms. :D


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
IRV!

1) ma sain sult mingi pmi, et lisa msni + sa postitatsid mu teemasse ka enda msni, ükskõik kes võis sind lisada.

2) see msn EI kuulu mulle

3) mingi kuradi millide pärast ma ei oleks hakanud riskima oma mainega

4) westywood, ROFL, mul on eluaeg runes ainult üks kasutaja olnud, mida ma ise arendan jne, ja see ei ole mingi fakking westywood

5) Lase pm saata

 

Nägemist.

 

Ja kui tohib küsida siis mis kasutaja sul siis olnud on? Ja sa ikka ostad siis ju mille edasi? Hea et suu soojaks said ning ei tea jh miks sellise väikse summa pärast oma mainega riskid :h: Kasutaja ei pidandki sinu oma olema muidugi aga jh ausalt on juba siiber eks ela oma valelikusega edasi!

 

Ei usu, et noOOb scammiks

Tegin talle fire cape ette ja sain ilusti raha.

 

No sina oled juba vana semu ju või mis? Tead neid asju paremini kes sind ikka scammiks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei usu, et noOOb scammiks

Tegin talle fire cape ette ja sain ilusti raha.

 

Rääkisite siis msn´i teel eks (matw3i@hotmail.com)??

Mis kasutaja nimi oli millel sa tal firecape´i tegid??

Mulle hakkas ta nüüd kll ajama et ta ei ole no00b ja on keegi teine siit foorumist irw:D


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
IRV!

1) ma sain sult mingi pmi, et lisa msni + sa postitatsid mu teemasse ka enda msni, ükskõik kes võis sind lisada.

2) see msn EI kuulu mulle

3) mingi kuradi millide pärast ma ei oleks hakanud riskima oma mainega

4) westywood, ROFL, mul on eluaeg runes ainult üks kasutaja olnud, mida ma ise arendan jne, ja see ei ole mingi fakking westywood

5) Lase pm saata

6) PALUN, vaata mu tehinguid, pmst kõik, PEAAEGU kõik on mulle ette andud, mitte kunagi pole mitte midagi olnud, ja nüüd kui mul palju tehguid, hakkan ma rs raha scammima ? kammon.

 

Nägemist.

 

Kunagi on ikka esimene kord.

Tehingute arv ei ole üldse oluline tegelt.

50+ tehinguga vend võib ka vabalt üle lasta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah , räägi täpsemalt !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga ma arvan et kindalsti mitte mingi 11m pärast.

 

ja mille ostan jah ikka veel, on see probleem ? ( To alarirs vms )

 

ütle siis kõigile ära mis su õige msn on saab asjaga ühelepoole !

Ei usu, et noOOb scammiks

Tegin talle fire cape ette ja sain ilusti raha.

to zammy-

Rääkisite siis msn´i teel eks (matw3i@hotmail.com)??

Mis kasutaja nimi oli millel sa tal firecape´i tegid??

Mulle hakkas ta nüüd kll ajama et ta ei ole no00b ja on keegi teine siit foorumist irw:D

Jah rääkisime selle msniga

Kontot ei viitsi vaadata

njh minu arvamus on siis kll et ta on scammer ...


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.