Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas teha LANDMINE?

Soovitatud postitused

VIP

ÄRA SEDA INIMESTE/LOOMADE PEAL KATSETA! PUUOTSAST MINGI KIVI JA NÖÖRIGA LASED LANDMINE PIHTA!

 

Vaja läheb:

 

*Tikkutopse (2)

*Naela

*Alumiinium kommikarpi.

*Tongi (tongipüssi oma)

*Teip

*Käärid

 

Töökäik:

 

Võtta kommikarbi kaas enda kätte. Raiu selle keskohast nael läbi. Pane nael nii, et teravam ots jääks karbi põhja poole. (kokkupannes) Karbi põhi pane täis tikkuväävlit (koos väikeste otstega) Lõika tikkud kuskil veerandi pealt pooleks. Nüüd pane naela otsa õrnalt tong, nii, et ta ei plahvataks! Nüüd pane karp kokku ja jälgi, et naelapeast karbi kaaneni jääks ruumi (pealeastumiseks:P) Nüüd kui kõik on korras pane karbi kaan ja karp ise teibiga kokku. Sinu landmine on valmis! Ära nüüd naela eriti suru kui surma ei taha saada :D

 

Lõpptulemus:

 

kaks4kv8.png


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvasingi, et 2 tikukarpi lasevad su jalad otsast :D ma ei saanud aga aru väga midagi.. algul arvasin, et mingi paned naela maha ja kui keegi peale astub, siis tough luck :D nüüd ei saa aru tho enam.. mis seal toimub vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No naela otsas on 1 tongike. Kui naelale nüüd peale astud siis tong süütab karbi põhjas oleva väävli. (plahvatades) Ja tekkib BOOOM :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis sa ise arvad.. pane korra tikukarp korraga põlema, põleb 1 sec, kustub ära.. suht tuim efekt srry :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
mis sa ise arvad.. pane korra tikukarp korraga põlema, põleb 1 sec, kustub ära.. suht tuim efekt srry :D

 

Irw, 2 tikuväävliga võib inimese ära tappa kui sa need torru paned ja siis sinna kuuli ette lükkad!

 

kõva plahvatus ?

Tugevam kui torusiil?

 

No heal juhul jääb vb. ellu...


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

näita videot :D see tundub väga kahtlane, sest ei usu, et tongile peale astudes see plahvatab lol..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
näita videot :D see tundub väga kahtlane, sest ei usu, et tongile peale astudes see plahvatab lol..

 

See "tong" on sul terava naela otsas imo ^^


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
see pilt. juhtusgi selle homemade landmine'ga?

 

Ei see on suvaliselt googlest võetud.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht normal.. aga ma arvan, et seda läheb rohkem vaja.. sest tong teeb ju niisama häält, see sädet imo ei tekita (või tekitab?) ma ei saa aru, kuidas see väävel siis süttib tho :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
suht normal.. aga ma arvan, et seda läheb rohkem vaja.. sest tong teeb ju niisama häält, see sädet imo ei tekita (või tekitab?) ma ei saa aru, kuidas see väävel siis süttib tho :D

See tong tekitab sädeme ikkagi, või õigemini see nagu plahvatab ju ja koos sellega plahvatab ka väävel.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.