Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Parim priva ?

Soovitatud postitused

VIP

Tere,

 

mõtlesin, et v6iksin teha priva servu.Oskan asju muuta veits jne.Rääkisin serverid.ee-ga ja nad olid seda nõus üleval hoidma kuumaksu eest (mina maksan toda ).Niisiis oleks vaja serveri source...Mitte mingi tavaline sitt vaid tahaks nagu jsris v6i midagi samalaatset.Oleks juu hea, kui oleks priva mis koguaeg yleval ja kiire.

 

Hoiaks seda servut h2sti ja ilusti yleval.Teeks hea wildy jne.Aind source vaja.

Kui saab siis v6iks linuxi oma olla nagu p2ris rsil.

 

:ty:


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Jsr Oligi Üks Parimaid , nüüd tuleb kas jsr tagasi või uus server :)

 

Ei usu et tuleb tagasi.Tahakski teha uut.Siis oleks seal suht k6ik eestlased jne.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Räägi ehk võibolla Barky*-ga , ta seotud ühe privaga,kus on kõva source^^

 

lol.. moparscape cvar source on jah kõva.. igaühel on neid source.. aga oleks vaja inimest, kes oskaks ka asjaga tegeleda..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
lol.. moparscape cvar source on jah kõva.. igaühel on neid source.. aga oleks vaja inimest, kes oskaks ka asjaga tegeleda..

 

Jep...abi saab foorumitest...

 

 

Btw ega nad aind csservusi hosti...kui serverid.ee-lt ei saa siis vb on tantum n6us.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui juba raha kulutada, siis peaks mingi ``Koodimis rühma `` kokku panema, kes tegelevad, sest, siis võiks teha serveri nullist


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui juba raha kulutada, siis peaks mingi ``Koodimis rühma `` kokku panema, kes tegelevad, sest, siis võiks teha serveri nullist

 

*cough* mine sellisesse servusse: k0scape.servegame.com siis advertise oma servut ja vaata mis su servust siis saab..... seal ikka elu kooderid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.