Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Vaimud ja seletamatud nähtused!

Soovitatud postitused

VIP

Ei tea , mind eriti ei tõmba sellised asjad/ ei usu selliseid asju .

Pooled neist niikuinii arvutiga tehtud jms . Ehk ennem ei usu kui pole enda silmaga näinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina usun vaimudesse juba aastaid


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
Ei tea , mind eriti ei tõmba sellised asjad/ ei usu selliseid asju .

Pooled neist niikuinii arvutiga tehtud jms . Ehk ennem ei usu kui pole enda silmaga näinud.

 

Mina arvan nii, et see ei saa olla võimalik, ega ometi kõik videod/pildid paronormaalsete nähtustega kokkupuudetest ei saa olla võltsitud.

 

See lihtsalt ei tundu loogiline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina arvan nii, et see ei saa olla võimalik, ega ometi kõik videod/pildid paronormaalsete nähtustega kokkupuudetest ei saa olla võltsitud.

 

See lihtsalt ei tundu loogiline.

 

Olen singa päri ..., kuigi vähemalt enamus on võltsitud

 

Samuti soovitan uurida para-web.org


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm vaimud on olemas 100% tõestatud olen vanaisaga oma vanavanaisa välja kutsund ja ütles oma nime ja perekonna nime ja kus ta suri jne emalt küsisin kõik info õige on olemas muidu pahad ja head vaimud ehk kurjuse vaimud ja koduhaldjas vms nagu seal esimeses videos mingi vihane ja üks sätib ilusti asju korda jne


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

usun 100% ufodesse , vaimudesse ja muusse paranormaalsses stuffi :)

(mõned vb teavad seda juba sest postitasin sell mõni aeg tagasi).

.. Olen oma silmaga näinud "ufot" aka. roheline helendav pall taevas mingi kell 22-23 öösel (0-100 kmh o,1 sek lol)

järgmine päev oli sl õhtulehes esikaanle et kuskil elvas(vms.) nähti objekte taevas :D

(2006 a. uskuge või mitte .. suht suva :P)

aa ja soovitaks veel youtubeist vaadata Amityvilee horror´i doki. :D


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
usun 100% ufodesse , vaimudesse ja muusse paranormaalsses stuffi :)

(mõned vb teavad seda juba sest sest postitasin seda mõni aeg tagasi).

.. Olen oma silmaga näinud "ufot" aka. roheline helendav pall taevas mingi kell 22-23 öösel (0-100 kmh o,1 sek lol)

järgmine päev oli sl õhtulehes esikaanle et kuskil elvas(vms.) nähti objekte taevas :D

(2006 a. uskuge või mitte .. suht suva :P)

aa ja soovitaks veel youtubeist vaadata Amityvilee horror´i doki. :D

 

räägi lähemalt mis see amityvilee värk on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ei usu eriti nendesse aga ma olen näinud vaime te võite küsida strawberrylt üle ükskord kui ma läksin õue siis straw kämpas põõsas(et mind ehmatada) ta vaatas et ma läheks nagu pahvile samasugune nagu mina rula käes ja puha kuid kui ta jooksis järgi sellele vaimule siis ta äkitselt kadus(sel hetkel ma olin teises tänava otsas) ja ma nägin sama asja et keegi sõidaks sinna aga tegelt ei sõitnud ja paar nädalat hiljem saime teada et keegi oli seal surma saanud(elektri tööline kuna see oli elektrijaama juures.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise usun ka 100% vaimudesse.

Esiteks- Milleks peaks keegi neid võltsima.? Täiskasvanutel inimestel ei ole midagi targemat teha, kui võltsida min***d videosid?

Teiseks- Enda kodus olen ise ka öösel kella 3 paiku kuulnud, et keegi justkui tuleb trepist üles. Puust trepp, mingid imelikud raksud käisid järjest läbi, ja hääl tuli ülesse poole. Ca ~ 10 minta hiljem, kuulsin all korrusel, kuidas keegi avas külmkapi ukse, ja seejärel pani selle kinni tagasi. See ei saanud keegi olla, kuna mul on suur maja, ja vanemaid sellel ajal kodus ei olnud, olid reisil, ja vend oli ka naise juures. Tagantjärele mõeldes, ei ole ma neid hääli enam öösel kuulnud.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise pole kokku puutunud , aga kuigi olen täismees , kardan vahest niisuguseid asju :)

Tekib isu tekk üle pea tõmmata !


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eg see ongi ebaloogiline, et inimesed on ainukesed elusolendid terves universiumis

 

Natuke teemast mööda (Y)

 

/Teemasse:

Endalgi mõningad kogemused selles vallas..:u:


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Amityville´i õudus - Lugu Ameerika kõige kuulsamast kummitusmajast.

 

Aastal 1976 perekond Lutz põgenes oma kodust Amityvillist, Long island, väites et neid

olevat majast väja ajanud seletamatu nähtus/ilming.

 

Paar aastat enne seda toimus majas kohutav tapatöö mis nõudis 5 inimese elu.

Mõrvar väitis et teda ajendas kurat/deemon.

 

Meediumid ja psühiaatrid on käinud uurimas seda maja ja on väitnud et

majal asub needus.

 

See Dok. püüab avastada tõde ühes Ameerika kõige kuulsamast folkloori/rahvajuttu

mõistatusi, samuti räägib oma poole Georg Lutz. (Suri aastal 2006.)

 

Pmst. siis dok näitab mõlemate poolte arvamusi ja tõendeid ühed arvavad et Lutzide perekond kavandas kõikke et lihtsalt raamatute/filmiõigustega kerget raha teenida.

Teised aga väidavad et maja on tõesti neetud kuna seal asus kunagi indiaani reservaat kus pandi toime mõrvi ja piinamisi ning nede kuritegude toimepanija sooritas enesetappu et ta saaks igavesti seal majas elada vms.

Esimene osa amityvilli õudusest -

Peab ingl. keelest aru saama ;)

Kes ei viitsi kõiki osasi läbi vaadata siis soovitaks doki osa 4 ..

meediumid/selgeltnägijad käisid majas ja tgid pilte jne , üks fotoaparaat oli sätitud koridori ning see hakkas iseenesest pilte tegema ning ühel pildidl on näha väikse poisi kujutist kes piilub ukseavast kaamera poole (majas tapeti 2 väikest poissi)

(5.00 - 5.40)

I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teiseks- Enda kodus olen ise ka öösel kella 3 paiku kuulnud, et keegi justkui tuleb trepist üles. Puust trepp, mingid imelikud raksud käisid järjest läbi, ja hääl tuli ülesse poole. Ca ~ 10 minta hiljem, kuulsin all korrusel, kuidas keegi avas külmkapi ukse, ja seejärel pani selle kinni tagasi. See ei saanud keegi olla, kuna mul on suur maja, ja vanemaid sellel ajal kodus ei olnud, olid reisil, ja vend oli ka naise juures. Tagantjärele mõeldes, ei ole ma neid hääli enam öösel kuulnud.!

 

No seda asja ma väga ei usu ,sest trepi nö kiiksumine võib olla seotud väga vabalt trepi "sisseelamisega" (btw vana trepp on) , trepid võivad samuti olla valesti ehitatud ja selle tagajärjel hakkavad nad ära vajuma. No seda külmkapi asja täpselt ei oska seletada kuid see võis olla tingitud sellest ,et sa fantaseerisid endale loo kokku( äkki vaatasid õhtul õudukat või lugesid idagi imelikku selllist creepyit, endal nii olnud)

 

Aga noh ise nendesse ei usu ,sest kunagi kui uskusin hakkasin asja uurima ja tegelt suudetakse 95% kõikidest asjadest ära seletada väga loogiliste ja füüsiliste asjadega.

Aga noh edu teil kes usuvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma usun sellistesse asjadesse.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sama , usun kah .

Endal väga halvad kogmused


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Prinz räägi siia kaa mis kogemused.

 

:D

Ise usun suht !

 

omg täitsa pekkis kuidas ehmatasin.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kardan vahest niisuguseid asju :)

Tekib isu tekk üle pea tõmmata !

 

Mul oli ka nii!

 

Minu karistus on kantud ning enam nad mind ei tülita!

 

Võib-olla mõned mäletavad minu jutte eelmistes teemades..

 

Tugev soovitus : Palun ärge kutsuge neid välja! Ma olen kannatuse läbi elanud! Viimased mingi 1-2 kuud olen vähemalt korralikult magama läinud.. Otsisin nädalaid vihjeid, mida nad minu käest tahavad.. Lõpuks sain aru..

 

Kui nüüd aus olla, siis mulle ei meeldi enam nendest teemadest rääkida. Lihtsalt ebamugav.. (Mõnitage jah nüüd, et vaimselt nõrk vms..)

 

Aga loogish, et nad on olemas.. Muidu ei oleks nendest algselt hakatud jutte tegemagi ju.. :P

 

 

Huvitav teooria, mis on leidnud vist kinnitust : Juba natsid ehitasid endale UFO taolisi lennukeid, kusjuures nende projekte rahastas rõõmsasti BMW firma. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis te arvate kas nende vaimude välja kutsumised toovad need vaimud vvälja?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
usun 100% ufodesse , vaimudesse ja muusse paranormaalsses stuffi :)

(mõned vb teavad seda juba sest postitasin sell mõni aeg tagasi).

.. Olen oma silmaga näinud "ufot" aka. roheline helendav pall taevas mingi kell 22-23 öösel (0-100 kmh o,1 sek lol)

järgmine päev oli sl õhtulehes esikaanle et kuskil elvas(vms.) nähti objekte taevas :D

(2006 a. uskuge või mitte .. suht suva :P)

aa ja soovitaks veel youtubeist vaadata Amityvilee horror´i doki. :D

 

ja olen ise kh sellest kuulnud :)

 

aha elva kuulus juba :D ?


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.