Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Inglise keele ülemineku eksam.

Soovitatud postitused

VIP

Kerge,rohkem on Present perfect,present simple jne on kindlalt. Siis on suuline,siis on tekst kus pead leidma mis täht läheb mis juttuga kokku jne


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen teinud seda. Seal on kõik (loe:minul olid) ajavormid siis eessõnad kindlasti ja mingi tekst oli kah. Pidid läbi lugema, siis küsimustele vastama. Rohkem kahjuks ei mäleta.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kerge,rohkem on Present perfect,present simple jne on kindlalt. Siis on suuline,siis on tekst kus pead leidma mis täht läheb mis juttuga kokku jne

 

no offence aga kaheksandas klassis ei ole suulist osa (vähemalt mitte minu koolis ) üheksandas tuleb suuline osa aga ma soovitan sul sellel aastal õpitud tähtsamad asjad läbi võtta...:P

PS teen ise kah kaheksanda klassi ülemineku eksami inglise keeles:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
no offence aga kaheksandas klassis ei ole suulist osa (vähemalt mitte minu koolis ) üheksandas tuleb suuline osa aga ma soovitan sul sellel aastal õpitud tähtsamad asjad läbi võtta...:P

PS teen ise kah kaheksanda klassi ülemineku eksami inglise keeles:D

 

Seda minagi, ma mõtlesin ise ka,et suulist küll kaheksandas veel ei ole ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kusjuures on küll, suuline ja kirjalik.

Suulises pead sa ära tõlkima ja rääkima mis tegevus toimub jne ja kirjalik peaks selge olema.

Pluss inglise keele eksam pidi see aasta eriti hull olema kõikjal.

Nojah niipalju olen ma kuulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kusjuures on küll, suuline ja kirjalik.

Suulises pead sa ära tõlkima ja rääkima mis tegevus toimub jne ja kirjalik peaks selge olema.

Pluss inglise keele eksam pidi see aasta eriti hull olema kõikjal.

Nojah niipalju olen ma kuulnud.

 

loe enne läbi kui rääkima tuled SUULINE EKSAM TULEB ALLES ÜHEKSANDAS KLASSIS!:t:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
loe enne läbi kui rääkima tuled SUULINE EKSAM TULEB ALLES ÜHEKSANDAS KLASSIS!:t:

 

Täis lohh oled v?

Roni Elvasse ja uuri järgi mis siin toimub get your facts right ffs.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minul oli Täna Suuline osa: Õpetaja annab pileti,anna teema,meie peame seda jutustama..I agree/Disagree,Why jne..

 

Kirjalik tuleb kolmapäeval..Seal tuleb Kõik mis eespool öeldud.Tuleb kindlasti kiri!!!Siis Reported Speech kah!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Honestly, I don't think it's too hard. Almost all the things people mention here aren't difficult. Also me & my classmates have learned everything you mentioned in THIS form (5th). Present simple, Present Perfect, past & future all the forms and some other shit. Too easy. Õpi lihtsalt natuke ja kui see on tõesti nii lihtne kui teised kirjeldavad siis ei peaks sul mingit probleemi olema. Ise ei õpi kunagi tegelt aga saab ilusti hakkama ^^. Enamasti viieline inkas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma Pole sooritanud , ega soorita arvatavasti.

Aga mul Inglise Keele õpetaja rääkis : Et Terve Aasta Materjal peaks sees olema :D

Nii et suht kõva asi peax olema ;s


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Elva peaks olema mingi ilgelt suur koht kus otsustatakse asju:s käi korra linnas vaata kuidas asjad siin on:c:

 

Hmm nagu ma ennem ütlesin "get your facts right"

JA muide mis sa selle suure linna all mõtled.?

Ma arvan et ma käin piisavalt tihti et teada mis seal toimub.

8-sanda klassi ingliskeele eksamis on suuline ning ka kirjalik osa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

homme mul see. :P

kerge, i think. =)


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.