Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Abi:winrariga, administraatori õigused

Küsimus

15 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

MIda faaaki sa ajad ?

admini õiguseid ???

aaa vb tean

sa pole arvutis admin ja et seda istallida pead olema arvutis admin kasutajaga...

Hope i helped...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

sebi siis....

ja kui saad sisse siis tee enda kasutaja ka adminiks...

Or vanemad annavad peksa ??!!?!?

j0ke .D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline blu
:D ma ei ole kodus .....

mingi teise programmiga ei sa rar file lahtipakita peale winRari ja Deamon toolsi ?

 

aga nii, et ei pea installima

 

Siis sa ei saa.

 

/ Mismõttes teise programmiga avada, kui sa ei saa Winrarigi avada mis teise programmi avamisest sa jahud. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Siis sa ei saa.

 

/ Mismõttes teise programmiga avada, kui sa ei saa Winrarigi avada mis teise programmi avamisest sa jahud. :P

 

 

 

On teisi programme, millega saab avada rar file, aga suurem osa on installimisega, aga ma tahan et on juba installiyud Compressed (zipped) Folder-isse või midagi muud ....


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline blu
On teisi programme, millega saab avada rar file, aga suurem osa on installimisega, aga ma tahan et on juba installiyud Compressed (zipped) Folder-isse või midagi muud ....

 

Seda küll, ma mõtlesin et otsid programmi mida TÕMMATA kuskilt, millega saaks avada. :y:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Mhm ma tahan programmi mis on .exe file millega saab kohe rar file avada, või programmi mis on juba ära installitud ja millega saab rar filr avada

 

nn

winrar aga ta tuleb ära installida, et rar file avada, aga on see võimalik, et saab winrari mis on juba ära installitud ja ära Compressed

 

Võite teeema lukku panna , sest sain juba :)


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
tean, aga kas kuidagi on võimalik , et saan winrari ja ta juba ära installitud ??????....:D

 

 

 

 

omg ma ei tea admini passi:D

 

mUIDEKS MUL ON PLAAT MILLEGSA SAAB KÕIK ARVUTI PASSID KÄTTE:p

kuna koguaeg on arvutikeeld enamvähem hinnete pärast:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.