Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Combat 113/117

Soovitatud postitused

VIP

Kasutaja nimi on Tessant...Ma ostsin kah seda ükskord 16M eest..Rolverts oli MM..Juhtus üks õnnetus, kuid saime hakkama...Lihtsalt hoiatan ette.Moderaator Brine vms ta oli tegi teema..Niiet suht usutav jutt on mul tema vastu.Ei soovita osta, kuna vb saate scammi.

 

URL: http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=12654&highlight=Brine

 

Siis oli ta nimi Range..Nüüd on see tema..Hoiatan lihtsalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga lihtsalt hoitasin inimesi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

400 + hunt 80+ acc / 30 päeva p2p

msn: [email:1772cr1v]icqo@hotmail.com[/email:1772cr1v]


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida ****u? MIda ma valesti tegin ja mida sa spammid siin? kurat ma sulle midagi ütlesin et sa kohe siia teemase tõmblema tuled?

 

seda ****u, Lihtsalt suht nõme nagu kui mingi nolk tuleb siia mölisema, kui ta arvas et hoiatab teisi siis las hoiatab, sa kohe tõmblema et hoiata ennast

 

OT FTW


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
seda ****u, Lihtsalt suht nõme nagu kui mingi nolk tuleb siia mölisema, kui ta arvas et hoiatab teisi siis las hoiatab, sa kohe tõmblema et hoiata ennast

 

OT FTW

 

Hmm.... esiteks mida sa mõtled sõna all nolk?

Teiseks kui ma ütlen et "hoiata ennast" ja panen naerumärgi taha kas see on ikka mölisemine?


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
seda ****u, Lihtsalt suht nõme nagu kui mingi nolk tuleb siia mölisema, kui ta arvas et hoiatab teisi siis las hoiatab, sa kohe tõmblema et hoiata ennast

 

OT FTW

 

Ära riku teiste teemasi.

Sul on oma päevik kus spämmida kui selleks suur vajadus on. Ja ega ta ka ju ei spämmi sinu teemades või mis?

Mõttetud postid võiks keegi vahepealt ära kustutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ära riku teiste teemasi.

Sul on oma päevik kus spämmida kui selleks suur vajadus on. Ja ega ta ka ju ei spämmi sinu teemades või mis?

Mõttetud postid võiks keegi vahepealt ära kustutada.

 

vähemalt keegi on normaalne...


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.