Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uus update.

Soovitatud postitused

8 May 2008 - An Image of the Future Next

 

Over the past year, we've been keeping a rather large secret. We have been working on a complete graphical rework of RuneScape, which is looking truly spectacular. There's no need to take our word for it: look at the images below and see for yourself.

 

As you know, we currently offer 'High Detail' and 'Low Detail' modes. We plan on adding a new and optional detail mode, bringing you accelerated higher quality graphics. This will be in addition to the existing detail modes, as they will remain unchanged.

 

As if the improvements below weren't enough, an optional fullscreen version of RuneScape is due at the same time. This will let you play at a resolution of your choice, and it also supports widescreen monitors. We think you'll agree, the future of RuneScape is looking very good indeed....

Before:

http://www.runescape.com/img/news/image_of_the_past1.jpg

After:

http://www.runescape.com/img/news/image_of_the_future1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi Mode võiks pealkirja ära muuta ja tõsta ta sinna Rs uudiste alla :) (ty eo)

 

Eesti keelne tõlge -

8 May 2008 - Tuleviku välimus.

 

Viimaste aastate vältel oleme me hoidnud üpriski suurt saladust. Me oleme töödanud terve Runescape´i graafilise

kujunduse kallal ja see näeb juba päris hea välja. Aga pole vaja meie sõna uskuda: vaadake allpool olevaid pilte

ja otsustage ise.

 

Nagu te juba teate pakume me "Kõrge Detailiga" ja "Madala Detailiga" mooduseid. Me plaanime sinna veel lisada

uue detaililise mooduse , tuues teieni kõrge detailiga kiirendatud graafika. See tuleb lisaks juba olemasolevatele

valikutele mis jäävad puutumata.

 

Ja nagu nendest uuendustest veel juba ei piisanud, on tulemas veel täisekraaniga versioon Runescape´ist

. See annab sulle võimaluse mangida sinu valitud resolutsiooniga ja see töötab ka laiekraaniga montioridel.

Ma arvan et me kõik nõustume kui ma ütlen et Runescape´i tulevik näeb väga hea välja ....

 

Enne:

12754824170eef202.png

Pärast:

12754824170ef3813.png

__________________


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

rofl :D

hea update tundub olevat =)


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas see muudatus juba toimus või alles tuleb?ma ei tea sest pole veel täna jõudnud sinna.

 

see alles tuleb :D

aga pole veel öeldud millal ainult seda et selle kuu lõpupoole saab asjast täpsemalt teada :P

sellepärast nad tahtsidgi teada palju kellelgi arvuti graafika kaart välja kannatab vms. selle järgi teevad enamvähem.

Keegi Mode võiks pealkirja ära muuta ja tõsta ta sinna Rs uudiste alla :)

I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rs0rid on nüüd niiiii rõõmsad.

Ostke elu omale.

Mõttetu.

 

pada sõimab katelt ?? ise mägib elu eest oma rs privasi ja nutab kui sisse ei saa lmao

vähemalt saab privates normaalselt pkda ja see private on sitax parem kui rs

oohhh dnt make me laugh !!! isegi bounty hunter on parem kui sealne pk :D

vähemalt rs´is ei ole laggi ega closti rofl :P

..suht owned .. võid selle priva endale p***** toppida


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vähemalt saab privates normaalselt pkda ja see private on sitax parem kui rs


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pada sõimab katelt ?? ise mägib elu eest oma rs privasi ja nutab kui sisse ei saa lmao

 

oohhh dnt make me laugh !!! isegi bounty hunter on parem kui sealne pk :D

vähemalt rs´is ei ole laggi ega closti rofl :P

..suht owned .. võid selle priva endale p***** toppida

Ime võmpa lohmajoon. Sinuasemel ma ei põkiks lits.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ime võmpa lohmajoon. Sinuasemel ma ei põkiks lits.

 

ise 14 ja tuled mulle ütlema midagi w? omg foorumi gangsterid on ikka nii "rofllmao". :D

suth lutti said ju :D , see on ikkagi rs foorum ise mängid rsi ja samuti paljud teisedgi

niiet ei tasu siin hakkata rsoritega plõksima ok? .. seda võid neonetis teha:P


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ise 14 ja tuled mulle ütlema midagi w? omg foorumi gangsterid on ikka nii "rofllmao". :D

suth lutti said ju :D , see on ikkagi rs foorum ise mängid rsi ja samuti paljud teisedgi

niiet ei tasu siin hakkata rsoritega plõksima ok? .. seda võid neonetis teha:P

Rofl. Osta prillid põkk. Ma ei pela rsi, ammu juba.

Lohh raisk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rofl. Osta prillid põkk. Ma ei pela rsi, ammu juba.

Lohh raisk.

 

Specnaz , sa oled vabsjee ära tõusnud .

Loodan et saad veel kunagi korralikult naha peale , siis hoiad oma mokad koomale .

Ära mõtle et ma halva pärast , lihtsalt ma vaatan et jah sa tõesti ülbeks hakanud...


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina hakkan ruuni mängima uuesti , kui lampi saab vendadele kallale minna ;)

Ühesõnaga NEVER!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rofl. Osta prillid põkk. Ma ei pela rsi, ammu juba.

Lohh raisk.

 

Specnaz-

Mininguga saab hästi raha?

Ma tulen kah pelama, client tirib.

-Sain sisse, nimega Snoopy.

Suht laggab.

-Server on hea, endal str pure käsil.

Aga praegu ei saa servusse sisse. O.o

- Viskas lambist välja: Error connecting to server.

-Error connecting to server.

What's happening?

-Miks serv maas?

-Kust ma teadma pidin?

Laksust viskas välja.

-Praegu maas vist.

...jne.

kui sa nüüd tahad öelda et rspriva ei ole rs siis pead arsti juurde minema :D

e: .. kui sa nii arvad lol :D


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.