Teema: Viirused, nende ennetamine, olemus ja tõrje !

Tulemused 11 kuni 20 67'st

Õpetus on hea .
    Ise Kasutan AVG'd 5+ viirusetõrje .

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Endal NOd32 ja spybot
    5+ õpetus
    Kuna ise driveritest ... ei jaga, siis igakord kui windows peale installib vent kõik vajaliku ära ... seal hulgas ka antiviiruse (avasti praegu, xpga oli kaspersky)
    Endal on Ad-Aware
    Ewido security suit
    Spybot
    Registry mechanic
    ja viimaks siis Kaspersky.

Pmst need kõik on omamoodi head, aga ma nii ka päris ei tee et kõik nüüd sees koguaeg on.
    AVG on ikka enamjaolt sees.
    Olen kuulnud jutte, et kui su arvutis on 2-3 erinevat viirusetõrjet, läheb arvuti lolliks. See pole tõsi, ega ju?
    Lisan 1 asja mida ei saa nii lihtsalt ravida(mina pole leidnud veel viisi)

On 1 viirus mille nimi ei tule meelde mulle,mis nakatab MBR-i (Master Boot Record) [See on põhimõtteliselt see mis käivitab arvuti kõvaketta et ta üldse windowsi üles leiaks ja loeks pärast BIOS-i]

Igatahes kui see on sees ja MBR on P*tsis,siis siiamaani ainuke asi mis aitab on Format.
    Ma pole leidnud mingit viisi seda parandada.
    Nii et vaadake ette,sest kõik viirus programmi ei kaitse nii nagu arvate
    life's a bitch
    Liitus oktoober 2006
    Postitusi 8,567
    Tsitaat Esialgu postitas: h 0 t b 0 w
    Olen kuulnud jutte, et kui su arvutis on 2-3 erinevat viirusetõrjet, läheb arvuti lolliks. See pole tõsi, ega ju?
    Kui sa nad kõik koos scannima paned siis on see võimalus?

Aga see jutt on on vale, kui sul on 4 Colin Mcrae arvutimängu siis läheb arvuti lolliks?

Reborn,see on õige,
    põhjus:

Kui viiruse kaitse on peal siis on nii et see kaitseb arfi siis viiruste eest ja osad kaitsevad ka hacker,nuhkvara jne.
    Igatahes ütleme et sul nt AVG töötab ja siis ESET NOD32 samal ajal,kui need töötavad ja lähed näiteks mingi prono lehele ja tuleb viirus siis tavaliselt kaitse peatab,aga kui 2 töötab siis see kontroll läbivad üksteist (AVG=NOD32) Ja siis läheb läbi ja ongi viirus sees,sama on ka kui kontrollid arfi.
    life's a bitch
    Liitus oktoober 2006
    Postitusi 8,567
    Tsitaat Esialgu postitas: zerker ring
    Reborn,see on õige,
    põhjus:

Kui viiruse kaitse on peal siis on nii et see kaitseb arfi siis viiruste eest ja osad kaitsevad ka hacker,nuhkvara jne.
    Igatahes ütleme et sul nt AVG töötab ja siis ESET NOD32 samal ajal,kui need töötavad ja lähed näiteks mingi prono lehele ja tuleb viirus siis tavaliselt kaitse peatab,aga kui 2 töötab siis see kontroll läbivad üksteist (AVG=NOD32) Ja siis läheb läbi ja ongi viirus sees,sama on ka kui kontrollid arfi.
    Seda küll, kui sul on 7 REALTIME protectionit peal siis jah, sellest saab aru.
    Aga kui sul 7 erinevad istub arvutis ja üks tugev töötab koguaeg siis ei ole ju probleeme.
    Ma sain lihtsalt küsimusest valesti aru.

Siis küll,Kui ei tööta need samal ajal siis jah. Peal võivad olla aga kõik need update ja asjad mis teevad(Mõned tegelevad ka kui ei tööta ja pole mingid taimerid peal,ka salaja Task Manageris) tekitavad niukest LAGI!.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas