Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Raunts on scammer...

Soovitatud postitused

Ostsin ta käest shinoboru acc, ta tahtis et saadaksin ta sõbra kontole raha, saadsin ära, kuid pärast rääkis, et pole raha kätte saanud, siis saadis uuesti veel konto numbri ja kontrollisin üle ja pooled numbrid olid erinevad. Tõeline valetaja. Nüüd sai siis tasuta 300eeku. Siin pilt mis tõestab et saadsin talle.

1.bmp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Misasja :S

Mina ostsin selle kasutaja 3 päeva tagasi.

Järgmine päev tõmmati ära siis üleeelmine omanik REMOFEI aitas kasutaja tagasi võtta, tänan sind südamest oled aus, sain oma asjad kätte, mille arvatavasti raunts oli siis juba maha müünud, sest alles oli asjade väärtuses 9m.

Siis, et ta enam ei teeks nii, kellegile halba vms, (Müüa ja tagasi tõmmata) proovisin spammida kasutaja banned peale, aga see ei õnnestunud, panin siis lukku kasutaja, lukus istub kasutaja siiamaani. Seega müüs ta acci, mida ta ei omagi veel? Remofei ei puutu asjasse, ta on aus poiss.

 

Jah arvatavasti see sama raunts520 vms. remofeid ma eriti ei usuks, et tema teeks ta isegi aitas kasutaja mul lahti teha, ega ei puutunud seda U. 10m mis peal oli.

 

Ma uploadin video ka kohe kui see on kinnitatud. Muidugi ega ka mina pole kindel kas see on tema, aga minult tõmmati see tagasi remofei abiga sian tagasi.

Est STR pane msni tekst kah ! Ma panin video ülesse, et locked, muidugi siin pole hästi näha, sest elusuuruses videot raske uploadida kuhugi.

http://www.flurl.com/item/asdasd_u_296183

 

2003882312851587246_rs.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
hmn. see pilt tundub kuidagi kahtlane.

kust ylekanne tehti?

hanza net?

MIda pilt kahtlane, ei noh kui pole seda panka kasutanud siis sa jah ei tea... Kreediti pank..

Õhtul panen msn juttu, mul hetkel kiire ja see oli raunts540 ,kes scammis....!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Äkki täpsustaks täpselt, mis MSN üldse on !


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lol , remofei saab oma raha kätte lihtsalt pole paar viimast päeva aktiivne olnud... hetkel limiit läi vms ka...ja mina pole sult raha kätte saand... ootasin kolm päeva est str g vms...ja see reborn... sinult ma ei scämmind midagi...kahtlusta või mitte , aga enne tahtsin seda est str rgle müüa , temalt ei saand raha kätte siis müüsin sulle...muide , tee mis tahad mina pole scämmind...ja lauri est str rg vms , tule msni...


[sIGPIC][/sIGPIC]

I LIVE FOR THE HARDER STYLES !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tead, tulle pigem ise... Ma olen koguaeg sees msn. Kuid mina sind küll sees ei näe ja mis sa arvad et hakkan seda uskuma et sa pole raha kätte saanud. Ma ei tea kelle konto see oli kuhu ma saadsin kuid ise sa andsid mulle niet, mina meest ei saanud oled scammer.:cursing:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.