Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Admini abi : Negatiivne tehing . :(

Soovitatud postitused

Tsiteerin(hostage):

millal inimesed kord aru saavad, et negatiivseid tehinguid me ei võta maha... sitt lugu, shit happens.

 

Ainult see juhtub suhteliselt harva kui moderaatorid võtravad negatiivseid tehinguid maha.Räägi tehingu panejaga kui soovid maha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey
see nakedfish on pannud teema urliks teema mis on scammerite all.veits imelik...

Tehke siis sedapidi et las nakedfish selgitab kogu oma loo väikse jutuna. Kui juttu pole ja tekib kahtlus et see negatiivne on pandud selle pärast et Jannu talle negatiivse pani scammimise eest siis ei ole see absoluutselt õiglane. Igatahes soovin edu taoliste jamade lahendamisel. Mina kustutaks selle negatiivse tehingu Jannult ära kuna tehingu URL on vale. St reeglite vastu. Või kui reegleid veel selle kohta seadistatud ei ole siis "ebakorrektselt täidetud" :huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey
Jannu,räägi nakedfishiga.Äkki saate mingile kokkuleppele ja ta laseb Rapidloadil maha võtta tehingu.

Kah idee.. ja pildista mida ta vastu kirjutab siis jääks ta raudselt vahele. :laugh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui tõestad ära, et sa ei scamminud..

 

Hostage juttust saab nii aru, et kui ma talle paneksin negg tehingu, võib ta selle aint, siis ära võtta kui ma olen nõus ? :D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline

Tehinguid eemaldame me kolmel juhul:

1) Kui mõlemad pooled saadavad privaatsõnumi, et soovivad tehingut eemaldada

2) Kui negatiivse tehingu saaja postitab piisavalt piltidega tõendeid, et tegemist oli tahtliku negatiivsega

3) Kui kasutaja on rs2eestist bannitud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.