Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Sum3

Soovitatud postitused

VIP

Kõik juhtus siis nii ...

 

Tegin teema et ostan rsc acci

http://foorum.rs2eesti.com/showthread.php?t=14975

 

Nii addisin Sum3 siis msni ja oi kui tore müübgi rsc acci.

Siis küsisin kas pilte on jah ta saatis mulle ühe pildi(kuigi see oli fake, ta copys netist ühe rsc pildi muutis selle nime ära ja saatis mulle nagu see oleks tema acc olnud).

LOL ja muidugi ma alguses uskusin teda, aga õhtu poole tippisin googlisse sisse "runescape classic" tahtsin niisama pilte vaadata igav oli.

Ja oi imet nägin samat pilti seal pluss sellest accist oli neid seal veel.

Tegelik acc name oli thebenster aga Sum3 esitles teda kui jakedoom.

Ta ostis selle ühelt teiselt inimeselt ja kui ta teada sai et acc pole rsc siis ikkagi üritas ta seda mulle müüa.

Ja hind alguses oli 1.5-2M siis langes järsku aint 1.5M ja siis langes 1.25le M-ile

 

Sum3 MSN on :immmbiiii@hotmail.com

 

Mina ei oska teile öelda kas usaldada teda või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kui ta sind ei scamminud siis mõttetu teema ju...

 

Sa mõtle peaga veidi.

 

Aga kui ma oleksin scammi saanud ja mõned isikud veel?

Ja ära hakka siin ajama ei saanud scammi jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa mõtle peaga veidi.

 

Aga kui ma oleksin scammi saanud ja mõned isikud veel?

Ja ära hakka siin ajama ei saanud scammi jne.

 

See teema on selleks tehtud.. , et postitada siia tõestused et foorumi kasutaja bännida. Mitte mingi mõttetu loba. Pmi adminile kui tahad , et talle lisataks Kahtlase isiku embleem, mina ei saa sellega midagi ette võtta.

 

Teiseks ma ei näe mitte ühtegi pilti sellest vestlusest? Ma võin ka kirjutada : -magepure- says : Ma olen nub spammer kes ei oska teha pilte ja spämmib niisama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See teema on selleks tehtud.. , et postitada siia tõestused et foorumi kasutaja bännida. Mitte mingi mõttetu loba. Pmi adminile kui tahad , et talle lisataks Kahtlase isiku embleem, mina ei saa sellega midagi ette võtta.

 

Teiseks ma ei näe mitte ühtegi pilti sellest vestlusest? Ma võin ka kirjutada : -magepure- says : Ma olen nub spammer kes ei oska teha pilte ja spämmib niisama.

 

Lol sum3 jutust on aru saada juba et ikkagi selle acciga midagi oli.

 

Krt ja neid teemasi kahtlastest isikutest on vähe?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.