Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Kaits35

Soovitatud postitused

VIP

Pidin pijeri MMima Kaits tegi tal questi ja jättis questi asjad peale mida questiks vaja. Ülejäänud asjad andis mulle. Mingi tund hiljem küsisin, et kaua veel ta ütles, et 15 minti ja natuke hiljem oli offline ja rune full, dragon scimmy ja veel mingit manti oli kadund.

Kaits kui asi ära ei lahene lendab bänn peale.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ise tunnistas, et on scammer msnis. bänn peale.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lükkasid banni peale?

Tõmbles foorumis mul .. --.--


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hmm rolvert suht mõtetu on ajada et kui ei anna tagasi saad ban... kohe ban peale ei mingit nalja ... noh oleks selle 300k tagasi andnud ja oleks kohe uue otsind kellelt scammida see parem w? minu arvates tuleks koheselt ban peale lükata ei mingit nalja sellistega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey
Kellegil kaits35-kohta andmeid on ???

Mul on, proovis kunagi mind scammida. Ütlesin talle et kui kedagi röövima peaks avalikustan tema andmed. Hetkel format käsil ja plaate, ning andmeid siin-seal, loodan et paar nädalat midagi ei muuda. Olemas teave aadressist koolini, pildistatud msn'i vestlused.

-Minu format kestab paar nädalat kuna ma teen seda põhjalikumalt kui muidu. Tava format kestaks keskelt läbi 3 tundi. Samuti on mul võimalik sellel ajal kasutada oma teisi arvuteid foorumis suhtlemiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.