Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: range 51-70 [P2p, VAATA]

Soovitatud postitused

Ostan orja kes teeks range 51-70. Vaja teha täpselt 623k xpi ! Maksaksin kokku 1.8m. Asjad minu poolt, bpinni saate, aga sealt ei leia te midagi peale asjade millega treenite. Ise olen treenind chaos druidides. Oma asi kus teenite, kuid peate hakkama saama 9k mith arrowite ja 5k iron arrowite, ning 900 lobsteriga. Armor: mage short, blue d hide chaps ja vambs, glory.

Statsid: atk1, str1, def1, range 51 mage 27 pray 1 hp 40. Teised statsid 1. MA EI USALDA KEDAGI KELLEL ALLA 10 TEHINGU V6I TA POLE TUNTUD. Eelistaksin modest orja, maksaks talle nats rohkem, mida usaldusväärsem, seda rohkem saate:D. Kasutaja veel 27 päeva p2p, ja te peate saama valmis HILJEMALT järgmiseks Pühapäevaks. (ehk siis 7. oktoobriks, modedele v6ib natuke tähtaega suuremaks väänata). Arroweid ei anna k6ike korraga k2tte.

Kui range on 60, annan raha red d hide jaoks. Kui arrowitest ei piisa, ostate oma raha eest juurde, ma ei k2i mingil juhul rohkem välja kui 2m. Kasutaja combat on 34. v6ite ka range 61 teha, siis arvutame palju see teeb (arvatavasti mingi 500-800k vms.) ja seda ootaksin paari p2evaga.

 

KONTAKT: [email:3ugz7z8y]rammstein107@hotmail.com[/email:3ugz7z8y]

 

Postitage siia kes oleks n6us tegema, siis valin..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.