Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kids Ranqe on leet mage =)

Soovitatud postitused

VIP

wow nii m6ttekas teema ma hakkan ka iga päev zezima v6i kellegi xp postitama:rolleyes:


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1337 = leet noh

1=L

3=E

3=E

7=T


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suht hea, mis ta def on?

 

Ta oli ammu parim pure,kõik cb stats 99 aint def 1 ja pray 52.Siis sai hacki ja pank tehti tühjaks,defi ei tehtud.Terve rs annetas mingi 500m+ eest asju ning seejärel sai uuesti hacki ja siis tehti def 33 ning bank tühjaks ja siis tegi ta def 45...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ta oli ammu parim pure,kõik cb stats 99 aint def 1 ja pray 52.Siis sai hacki ja pank tehti tühjaks,defi ei tehtud.Terve rs annetas mingi 80m eest asju ning seejärel sai uuesti hacki ja tehti def 45...

 

80M irw? Ta sai tasuta umbes 500m+

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis peame nüüd hakkama kukerpalle viskama?

 

Mida sa sellega mõtled?

 

Seda et mina hakkaksin tähenärijaks ja ytleks et kukerpalle ei saa visata?

 

Ja mille peale sa vastad et btw kysimusele ei vastata kysimusega... ja saaksid lisaks veel yhe numbrikese endale postcounti juurde ja sa seepeale et postcounti pole enam ja mina siis et vaata kellegi avalikku profiili ja siis sa veel mhm ahah ma ei teadnudgi ennem ja mina vastan et noh nyyd siis tead ja siis sina jälle et mõni on meil siin nii ylbeks läind ja siis ma ytlen sulle et stfu ja saa paned blocki nagu msnis ja teed scammerite alla veel yhe teema et ma olen kahtlane isik ytlesin stfu sulle ja siis sa saadgi 5-6 posti juurde...

 

Et rohkem kysimusi ei tekiks siis:

 

1337 tabel ehk inimesed kellel on mingi combatskill totalis 1337ndal kohal

 

Attack - Maximx

Def - Uchiha1288

Str - Archile0

Hp - Judgejod0

Range - Coenwulf

Pray - Jackalope4

Mage - Munkiemidget

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kahjuks sa kirjutasid selle kirja täiesti mõttetult...

Kuna sa ei saanud ju arugi, mida ma mõtlesin. Selgitan siis.

See, et mõnel Rs mängijal on selline positsioon tabelis, et mida see meid kotib. Ja rohkem oli see mõeldud selle posti kohta, mida ma quetesin. Et kas peaksime õnnest kukerpalle hakkama viskama?

 

Muidu vägev kujutlusvõime sul. Mina kogun postcounti ja kui keegi ei meeldi, siis teen scammeritesse teema

(kuhu ma pole kunagi ühtegi teemat teinud...)

 

 

Päikest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahjuks sa kirjutasid selle kirja täiesti mõttetult...

Kuna sa ei saanud ju arugi, mida ma mõtlesin. Selgitan siis.

See, et mõnel Rs mängijal on selline positsioon tabelis, et mida see meid kotib. Ja rohkem oli see mõeldud selle posti kohta, mida ma quetesin. Et kas peaksime õnnest kukerpalle hakkama viskama?

 

Muidu vägev kujutlusvõime sul. Mina kogun postcounti ja kui keegi ei meeldi, siis teen scammeritesse teema

(kuhu ma pole kunagi ühtegi teemat teinud...)

 

 

Päikest.

jälle said postcounti suurendada

 

kohe aru saada kui sa ise teemasi ei tee siis pead sa liccalt teiste omasse postitama...

 

Ongi mul hea kujutlusvõime

 

kui ma poleks ylejäänd teksti ära kirjutand oleks mõlemad saanud suure hulga poste juurde

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.