Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

WRC Foorumi moodi - 1. hooaeg

Soovitatud postitused

SUPERVIP

sain auhinna kätte

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Hei-hei, auhinnad on nüüdseks jagatud ja hooaeg läbi. Mul tekkis mõte järgmise hooaja osas kuidas teha seda kõigi jaoks pingelisemaks ja samas ka põnevamaks. Mis oleks kui kehtestada osavõtumaks, millest saab tulenema suuremas osas auhinnafond? Ehk meelitaks suuremad auhinnad rohkematele inimestele rohkem osavõtjaid? Osadele ei meeldinud, et osad võistlejad ei olnud eriti aktiivsed ja tundus sellepärast veidi igav, aga selline lahendus kaotaks selle probleemi.

 

Võistlejad random paarides, siis kuidagi tulemus kokku vms

See mõte mulle meeldib, lisaks põnevust.

 

enamus stardid olid samal ajal, tundus ettearvatav väheke

Ettepanek õhtupoole starte teha :lol:

Pean tunnistama, et jah - kohati stardiajad võisid ühtima minna kuna paraku mul päevas teatud hetkedel suuremad pausid kui rohkem vaba aega tegeleda.

 

Aga üleüldiselt, mis te arvate minu mõttest, et järgmine hooaeg tekitada osavõtumaks, mis hakkab moodustama auhinnafondi? Ning dfjG mõttest, hakata punktiarvestust pidama justkui paari kaupa? Andke tagasisidet.

Muudetud liikme Mats'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
auhinna fond võiks olla miski muu kui OSRS raha :) väga ei motiveeri selle nimel online tulema :D

 

Nõustun sellega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Pange end valmis, lähiajal algab järgmiseks hooajaks registreerimine! 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.