Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Riigikogu valimised 2019

Kelle poolt hääletad Riigikogu valimistel 2019?  

42 liiget on hääletanud

  1. 1. Kelle poolt hääletad Riigikogu valimistel 2019?

    • Eesti Vabaerakond
      0
    • Eesti Reformierakond
      8
    • Erakond Eestimaa Rohelised
      2
    • Sotsiaaldemokraatlik Erakond
      0
    • Elurikkuse Erakond
      2
    • Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
      15
    • Erakond Eesti 200
      1
    • Eesti Keskerakond
      1
    • Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
      2
    • Isamaa Erakond
      1
    • Üksikkandidaadid
      0
    • EI LÄHEGI VALIMA
      10


Soovitatud postitused

Admin

MIS?

 

Riigikogu valimised 2019.

 

MILLAL?

3. märts 2019.

E-hääletamine algas 21. veebruaril kell 9.00 ja lõpeb 27. veebruaril kell 18.00.

 

E-hääletamine on käimas!

 

ÜLDINE info valimiste kohta - https://www.valimised.ee/et

 

Riigkogu 2019 kandidaadid leiab siit - https://rk2019.valimised.ee/et/

 

Valimisjaoskonnad leiab siit - https://www.valimised.ee/et/riigikogu-valimised-2019/maakonnakeskuste-valimisjaoskonnad

 

609b79e61a.jpg

 

__________________

 

 

Millist erakonda toetad? Miks?

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mitte ühtegi erakonda ei toeta ega pole ka elu jooksul kunagi valimas käinud mõttetu ajaraiskamine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mitte ühtegi erakonda ei toeta ega pole ka elu jooksul kunagi valimas käinud mõttetu ajaraiskamine.

 

Väga hea, seda mõjukam on onu Valdo otsus Võrumaalt ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei toeta ka ühtegi erakonda aga peaasi, et EKRE ei oleks.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üks hullem saast kui teine, ei lähe samuti valima ega kunagi hakka ka.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

 


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Isiklikult tahaks näha valitsust, mis ei sisalda ei keski ega reformi. Haigekassa on pankroti äärel, tuletõrje, piirivalve, politsei jm võimekus on langustrendist. Kuigi ma pooldan riigiaparatuuri kärpimist, siis ma tahaks seda näha bürokraatide arvelt, mitte ühiskonnale kasulike ametit arvelt.

 

Saan aru miks keskil püsiv toetus(venekeelne valijaskond ja teiste parteide vaenulikkus nende suhtes), aga isiklikult ei mõista, kuidas leidub veel nii palju ullikesi, kes reformi jama usuvad. Kõik info on näpuulatuse kaugel. Ei pea enam sõltuma tsentraliseeritud infoallikatest, aga ometi nii paljud just seda teevadki. Ma ei ütleks, et inimesed on lollid, pigem ei ole lihtsalt aega, et poliitikale/valede võrgustikule keskenduda. Enamus eestlasi töötab palgapäevast palgapäevani ja see ei ole mingi õnnetus vaid sihilik disain. Hoiame tavarahva vaesuses, tõstame makse/aktsiise, et hoida rahvas virelemise piiril. Samal ajal muutkui korrutame, et rahvas ongi loll ja jooks/suitsetaks end surnuks, kui me makse lakke ei ajaks. Sellistele intellektuaalidele tuleks ausalt öeldes labidaga vastu pead lajatada, verbaalselt muidugi, muidu tuleb veel internetipolitsei, kes väidab, et tegeled viha õhutamisega. Virelevaid inimesi on lihtne kontrollida, kuna piliitikud teavad, kuidas need inimesed mõtlevad, mis neid motiveerib, mis hirmud neil on. See on rahvamass, mida on lihtne mõjutada. Mida rohkem on virelevaid inimesi, seda lihtsam on vahetult enne valimisi lubada igasugu jama, mida nagunii teha ei plaanita. See toimib, on alati toiminud ja tundub, et toimib ka tulevikus.

 

Igasugused rollotamised, sadamateemad, pearaha jagamised, eurotoetustega skeemitamised, 70 aastaks asjade salastamine, pankadepoolne miljardite pesemine ja miljon muud skandaali. Jah, see kõik toimus ennekõige reformi võimu ajal. Keskerakond istus samal ajal Tallinnas ja skeemitas seal. Mõlemad oli rahul. Ja kui sina, kes sa seda posti praegu loed arvad, et sa oled tark ja mõtlev inimene, aga plaanid valida kas keski või reforimi, siis tunnen sulle südamest kaasa, sa oled 1 järjekordne kasulik idioot. Need, kes käega katsutavat kasu saavad istuvad parteide tagatubades ja irvitava sinu üle. Kõige kurvem selle juures on, et sa tead seda isegi.

 

Sotside valijad on kas riigipalgal ametnikud või verivärsked noored, kes pole päris tööd näinud ega teinud, aga õnneks on nende praegune reiting madal. Tahaks loota, et selle põhjuseks on inimeste kasvav teadlikus poliitika valdkonnast, aga ju see tegelikkus on, et punane Oss on teinud sedavõrd palju debiilseid väljaütlemisi, et isegi väheteadlik inimene saab aru, et seda parteid võimu lähedale laste ei tohi. IGAÜKS LOEB, krdi nii lolli valmisloosungit pole ammu lugenud. Või et pedofiil loeb, neonats loeb, mõrvar loeb. KÕIK LOEVAD!!! Jumal tänatud, et punane OSS seda parteid juhib. Otse maasse (Y)

 

 

/// Ise valin EKRE


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tüüpiline: "Kui sa valid kedagi muud v.a EKRE siis sa oled idioot".


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tüüpiline: "Kui sa valid EKRE, siis päästad Eesti riigi".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas (muudetud)

Milliseid tulemusi erakondadele ennustate protsentuaalselt?

 

Näiteks:

Sotsid 30%

Kesk 25%

Reform 15% jne jne jne.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tüüpiline: "Kui sa valid kedagi muud v.a EKRE siis sa oled idioot".

 

Tüüpiline: "Reformi ajal tehtud sigadused on ok, cause muh eurorahad jeeee"

 

On asju, mis on väärt rohkem kui eurotoetused. Võim rikub ja absoluutne võim rikub absoluutselt ning sellepärast valin ma EKRE, kuna nad on ainuke erakond, kes saab poliitiliselt lubada endale riigi kokku tõmbamist. Teiste erakondade jaoks oleks selline lüke surmaotsus. Põhjus on lihtne, EKRE on ainuke erakond, kes ei ole loonud oma sõpradele/aktiivsetele erakonna promojatele mõttetuid ametikohti, seega võivad nad puhtalt praktilistel põhjustel need kohad ka kaotada. Reform seda kindlasti ei teeks, jätkaks Brüsseli isandate käskude täitmist ja passiks pealt kuidas pangad miljardeid pesevad. Kesk oma "tugev riik" reklaamiga, nende ideaal oleks pigem riigi mõjuvõimu suurendamine. Sotside eemärkj on totaalne kontroll. Isamaa on hambutu jutupaunik. Minu küsimus oleks, et keda teist võiks minusugune valida?

 

 

Ennustuste osas pakuks, et

Kesk 27

reform 24-25

EKRE 20 (vb pisut optimistlik, aga isenesest tehtav)

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas (muudetud)
... pankadepoolne miljardite pesemine ja miljon muud skandaali. Jah, see kõik toimus ennekõige reformi võimu ajal. ...

... Sotside valijad on kas riigipalgal ametnikud või verivärsked noored, kes pole päris tööd näinud ega teinud, aga õnneks on nende praegune reiting madal. ...

 

Rahapesuskandaalide tembeldamine Reformikate külge on sama nagu süüdistaks presidenti sellepärast, et Priit Kuremaalt jõi ennast täis ja viibis avalikus kohas purjuna.

Kui keegi tahab midagi illegaalset teha siis ta seda ka teeb, vahet pole kes võimul on. V.a versioonis, kus ostetakse ametnik ära.

 

Tahan seda öelda, et kui pettur on tegemistes osav, siis ta oskab ka oma tegemisi hästi varjata, nii et isegi kõik kontrolörid ja muud ametnikud/töötajad ei pruugi sellest aru saadagi.

Võrreldes neid summasid pankade tegelike käivetega on see ainult piisk ookeanis, küll aga kui tõesti musta raha pesti, siis need paar miljardit võivad tõsiselt suuri kahjustusi teha. A la mõelda vaid, mida kõike terroristid selle rahaga ära teha saavad ...

 

Lisaks kuskil nägin kirjutist, et EKRE toetus on 18-24 aastate seas väga populaarne. Ma ei ole kindel, et kas see on tõsi või mitte, aga kui on, siis SDE saab igatahes kõva paugu.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Rahapesuskandaalide tembeldamine Reformikate külge on sama nagu süüdistaks presidenti sellepärast, et Priit Kuremaalt jõi ennast täis ja viibis avalikus kohas purjuna.

Kui keegi tahab midagi illegaalset teha siis ta seda ka teeb, vahet pole kes võimul on. V.a versioonis, kus ostetakse ametnik ära.

 

Tahan seda öelda, et kui pettur on tegemistes osav, siis ta oskab ka oma tegemisi hästi varjata, nii et isegi kõik kontrolörid ja muud ametnikud/töötajad ei pruugi sellest aru saadagi.

Võrreldes neid summasid pankade tegelike käivetega on see ainult piisk ookeanis, küll aga kui tõesti musta raha pesti, siis need paar miljardit võivad tõsiselt suuri kahjustusi teha. A la mõelda vaid, mida kõike terroristid selle rahaga ära teha saavad ...

 

Lisaks kuskil nägin kirjutist, et EKRE toetus on 18-24 aastate seas väga populaarne. Ma ei ole kindel, et kas see on tõsi või mitte, aga kui on, siis SDE saab igatahes kõva paugu.

 

Ei tembelda ma midagi. See on 100% nende süü, kuna nemad olid võimul. Oleks EKRE või kesk võimul olnud, siis vastutaksid nemad. Reformi ülesanne oli seda kontrollida ja vahet pole, kas see oli saamatusest tingitud või korruptsioon. See, et meedia enne valimisi selle kohapealt vaikib kui haud on omaette teema, aga kui leidub sinusuguseid, kes reformi sigadusi/saamatust maha mängib, siis ma ei imesta, et see neil läbi läheb. Tüüpiline silma kinni pigistamine, kuna tegu on omadega.

 

Ma isiklikult ei imestaks, kui EKRE saaks 18-24 aastate poolt palju hääli, kuna tegu on väga aktiivsete internetikasutajatega ja kui natukegi Euroopa uudistega kursis olla, siis tundub EKRE igati mõislik valik. Eriti kui alternatiiviks on midagi taolist: "UPS stops delivering packages to Swedish no-go zones after multiple attacks on drivers".


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Valige kelle poolt ise tahate/soovite, aga mis värk sellega on, et hetkeseisuga pea 25 hääletajatest üldse valima ei lähe?

Kogu eestis see protsent muidugi suurem, keskmiselt umbes 30-40% kandis.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Valige kelle poolt ise tahate/soovite, aga mis värk sellega on, et hetkeseisuga pea 25 hääletajatest üldse valima ei lähe?

Kogu eestis see protsent muidugi suurem, keskmiselt umbes 30-40% kandis.

 

Eks see ole seotud selle "võim rikub ja absoluutne võim rikub absoluutselt". Vahet pole keda valid, mingit vastutust otseselt pole ja rahva tahtest sõidetakse nagunii üle. Kui EKRE peaks valitsusse minema ja asjad paremuse poole ei liigu, siis vaevalt, et ma isegi enam hääletama lähen, kui siis ainult kohalikel.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuna olen ise ühes valimiskomisjonis nn "tööl" siis olen kuulnud miks paljud ei käi valimas, tavaliselt ongi see põhjus 1) niikuinii midagi ei muutu 2) valin ühe isiku, aga saab teine isik kellel on erakonna ees rohkem teeneid, siin on ennegi olnud juhuseid kus mõnel on vähem hääli ja saab riigikokku ja teine kellel on rohkem hääli, see ei saa, sest üks on erakonna ees teenekm ja nimekirjas eespool - see pole nn demokraatlik valimine.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ise valin sotsidest tuttava inimese ja seega pole väga kursis kes mida ära lubab teha, küll aga tahaks teada kust EKRE kogu selle raha võtab, mis nad lubavad :D?

 

Loe kui soovid https://ekre.ee/ekre-uus-majandusprogramm-paneb-majanduse-palgad-ja-pensionid-kasvama/


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

 

Seda sama mis seal kirjas olen kuulnud teiste inimeste suust juba, minu küsimus siinkohal oligi, et kust kohast see raha tuleb? Hetkel üritavad rohkem inimestele tagasi anda, mis tundub täiesti utoopiline ning samalajal üritavad ehitada saarema silda ja neljarealisi igalepoole? Mis rahadest need asjad üldse juhtuma hakkavad :D? Ma olen üpris nõrk poliitikas, aga minu arust tunduvad need lubadused ikka väga lollid ja tühjad. Aga võib-olla keegi targem siis seletab lahti siin mulle need.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Lubada võib ju igast asju, aga enamus asju nagunii ei saavutata ning saab aga rahus määrida teiste erakondade süüks, et nemad ju ei tahtnud vms.

 

Finantsvabaduse grupis oli arutelu, et milline erakond on teie poolest kõige finantsvabaduse sõbralikum erakond ja miks?

 

Kes pole grupis ja soovivad liituda, siis soovitan julgelt liituda.

Antud küsitluse leiab siit - https://www.facebook.com/groups/finantsvabadus/permalink/2706426529581971/

 

Ühe tuntud investori vastus antud küsimusele oli:

 

 

4a5829e092.png


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Seda sama mis seal kirjas olen kuulnud teiste inimeste suust juba, minu küsimus siinkohal oligi, et kust kohast see raha tuleb? Hetkel üritavad rohkem inimestele tagasi anda, mis tundub täiesti utoopiline ning samalajal üritavad ehitada saarema silda ja neljarealisi igalepoole? Mis rahadest need asjad üldse juhtuma hakkavad :D? Ma olen üpris nõrk poliitikas, aga minu arust tunduvad need lubadused ikka väga lollid ja tühjad. Aga võib-olla keegi targem siis seletab lahti siin mulle need.

 

Eks need silla jutud on nagu nad on, vaevalt, et keegi tõsiselt usub, et ükski erakond suudaks isegi pooli oma lubadustest täita. Ei suuda seda ka EKRE.

 

Vähemalt saab EKRE tegelaskond aru, et Eestis on maksudega lolliks mindud. Käibemaksu langetus on küll teoorias miinus riigikassasse, aga ega see raha kuhugi ära ei kao, jääks lihtsalt inimestele alles. Selle raha eest saad teha, mis endale vajalik. Aktsiisidega on seis veel nutusem, piirikaubandus on hea näide. Just jäi kuskilt silma mingi teoreetiline ummikumaks, jeesus christ...


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Juba homme valimised!

 

Foorumi laupäeva hommikused valimistulemused:

1. EKRE 33,33%

2. Reform 18,52%

3-4. Rohelised ja Elurikkus 7,41%

5-6. Kesk ja Vasak. 3,70%.

Ülejäänud 0 häält.

 

25,93% valima ei kavatse minna.

______________________

 

Aga paneks teemaga edasi ning küsiks, et mis arvate, kas üldse ja kui palju Sotside valimistulemused langevad? Miks üldse peaks nende valimistulemus langema?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuulasin just ETV valimisdebatti ja proovi kuidas tahad, aga roheline ökokommunist räägib teemast totaalselt mõõda või kannab ette mingeid päheõpitud slooganeid. Tahaks inimest tõsiselt võtta, aga see jutt, mis sealt tuleb on lihtsalt uskumatu. Kanep on vist ainuke põhjus, miks neil valijaid on :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Populism võidab. Jee!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.