Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ostan mängumoodi ja panen kokku tiimi.

Soovitatud postitused

Tere!

 

Olen tähele pannud viimase kuuaja jooksul et Eestis on nii GTA V kui ka SA:MP oluliselt madala RP taseme ja saadavusega.

On palju inimesi kes lihtsalt ei suuda osta GTA V, on teisi kes ei soovi seal mängida kuna on harjutud juba vana SA:MP süsteemi ja selle arenguga.

Arvestades eriti et SA:MP pole kaugeltki surma saanud vaid pigem kuna vanad kalad on üle läinud päriselu peale, ka minul jah peaks olema see aeg, siiski 21 aastane juba kuid tuleb välja et minu tutvusringkonnas kes on ka vanemad kui mina, on ikka soovijaid kes sellega tegeleda tahab ja SA:MP väljastas alles uue uuenduse oma clientile (aitäh Kalcor!) siis miks ka mitte!

Sellega seoses otsin siit foorumist inimesi kel ehk on seismas mõnda mängumoodi koos kõigega (filterscriptid, included jm) ja mis compileb kõige uuema versiooni peale ilma miljoni errorita, samuti otsin inimest kes seda arendama hakkaks koos minuga, kuna ma pole nii aktiivne pawnoga :).

Mängumoodi eest olen nõus MAKSMA, jah... Olen nõus MAKSMA, aga ainult trustworthy inimesele selle mängumoodi eest mis pole igalpool juba leaked, ja eeldatavasti ei leakita ka.

Ei ole nõus utoopilisi summasi maksma nagu mõned siin küsivad (600€? Wtf), kuna reaalsus on see et SA:MP pole raha teenimiseks eriti hea platform.

Kes on huvitatud või kellel on pakkuda mängumoodi või oma oskusi, palun kirjutage mulle postkasti!

 

Päikeselist päeva, Sasquatch!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkel on ju avatud snj ja nebu, ja mitte keegi ei mängi nendes serverites, kuigi gmid on täitsa mängitavad, seega ma kaldun arvama, et mängijaid hetkel lihtsalt pole. Suvel võib-olla leidub mängijaid. Ja noh päris tasuta ka nüüd gmi ei tule sul keegi ehitama, seega kui raha pole arendajale maksta, siis pead lihtsalt ise koodi kirjutama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.