Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Varas ja pettur - Kristjan Kottav (220€ kahjum)

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Nimi: Kristjan Kottav

Kasutaja profiili link: https://www.facebook.com/kristjankoks

 

Kirjeldus kuidas tehing toimus: 30. oktoobril toimus tehing läbi antud isiku. Nagu mu tuttav (isikut ma ei nimeta) aru sai siis oli Kristjanil väga suur kogus kulda. Samuti oli ka Facebooki gruppides: OldSchool RuneScape EST ja Eesti Runescape's tehtud postitused antud isikul ja müüdav kulla kogus oli üle 1B. Lõpuks tuli välja, et tema sõber, keegi Valdur Küti nimeline isik, kes pidi mu tuttavaga trade'ma, kuid selle asemel, et peale tehingut kuld anda ja kokku saada antud kohas, sai raha kahjuks rumala peaga ette kantud (mis oli väga suur viga) ning millidest jäädi ilma. Nagu võib aru saada siis pole raha ega kulda siiamaani ehk 28. novembrini kätte saanud.

 

Kõik juhtumiga seonguvad pildid ja video: https://imgur.com/a/sj7AtsT

Ehk siis võib järeldada ainult seda, et Kristjan Kottav on skeemi üks läbimõtlejaid! Samuti ärge tehke läbi Snapchati tehinguid!


Spetsialiseerunud OSRS kulla ostule-müügile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Siiani värske


Spetsialiseerunud OSRS kulla ostule-müügile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.