Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Varas ja elukutseline pettur kes kasutab kolmikskeemi /Martin Tamm

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tervist Vahvlipere,

 

Nagu ikka siis meie hulgas liiguvad süüdimatud vargad ja petturid, kes tihtipeale leiavad sobival hetkel endale ohvri ja kasutavad selleks usaldusväärseid kolmandaid osapooli.

 

Tuletan meelde et alati on hea põhjus küsida et kellelt raha tuleb ja kui nimi ei vasta siis peab ikka väga hea põhjus olema miks võõralt kontolt tuleb .

 

Täna hommikul siis ostis Martin Tamm(probably fake name) minu käest 50 Euro väärtuses OSRS kulda.

Kanne tuli Joosep Kuusk-I swedi kontolt. Kuna summa oli väike ei hakanud pinnima et miks sealt kontolt jne.

Pool tundi pärast seda saadab Malmipro mulle ilusad pildid FB postitusest et ma olen sellesse petu skeemi segatud . Joosepiga oli ka jõudnud juba kirjutada mulle ja selgus et ta ostsis Kert Viispert-ilt(probably fake name) 50 euro eest kulda ja oli selle minu kontole kandnud. Kuid peale seda Kert enam temaga ei rääkinud.

 

Väga klassikaline juhtum.

Väike üleskutse siis vahvliperele..

Kuld sai üle antud RSN : MAD WAy

Juhul kui olete sellisele kontole müünud või keegi on kunagi teile kulda müüma tulnud ja seda rsni kasutanud, siis ehk saaks ta anonüümsuse murda ja teisi inimesi hoiatada. 

Muudetud liikme JarmoA'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.