Teema: Pettur arendaja. Karmo Tutk.

Tulemused 1 kuni 3 3'st

Pettur arendaja. Karmo Tutk.

Toome infoks siis serveri arendajatele inimese keda arendama võtta pole mõttet vähemalt mitte raha eest kuna Lepite kokku töö ja töö mahu alguses. Meie puhul siis nii, et teeb serverid valmis nii, et saaks kohe avada aga tegelikus oli see, et hakkas raha nõudma ja lubadusi ja ähvardusi saatma. Sai raha kantud aga lubadused valed ei teinud serveri rängi süsteemi lõpuni nagu algne kokkulepe oli jne. Ja töös leidub ka veel vigu.

Isiku nimi Karmo Tutk

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Liigutasin teema õigesse kohta.

Nüüd vormista teema ka õigesti ja pane tõestust teie vahelisest kokkulepetest jne.
    http://www.vahvel.net/showthread.php...-t%C3%A4ita%21

Ostan CS:GO skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!
    Mainiks omaltpoolt ära, et isiklikult mul ei ole antud isikuga mitte mingisugust kokkupuudet.
    Ning nagu ma teada sain, siis postituse autor käis sõbra juures, ning luges sõbra venna sõnumitest sellist infot välja. (Mis õigusega loeb antud isik teiste isiklike sõnumeid?) aga see sinnapaika.

Nimelt see isik, kelle sõnumeid ta luges, lubas võtta postituse autoriga ühendust, ning lahendada probleemi omavahel. Ähvardamist kui sellist ei ole toimunud, ning jah, meil oli vahepeal arenduses probleeme, kuna minul tekkis kooliga probleeme, mistõttu ei olnud mul palju aega, ning seetõttu tekkis ka kahtlusi, kuid see kõik sai parandatud, ning tasu oli ka kokkuleppeliselt olemas.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas

Sildid sellele teemale