Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pettur arendaja. Karmo Tutk.

Soovitatud postitused

Toome infoks siis serveri arendajatele inimese keda arendama võtta pole mõttet vähemalt mitte raha eest kuna Lepite kokku töö ja töö mahu alguses. Meie puhul siis nii, et teeb serverid valmis nii, et saaks kohe avada aga tegelikus oli see, et hakkas raha nõudma ja lubadusi ja ähvardusi saatma. Sai raha kantud aga lubadused valed ei teinud serveri rängi süsteemi lõpuni nagu algne kokkulepe oli jne. Ja töös leidub ka veel vigu.

 

 

Isiku nimi Karmo Tutk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Liigutasin teema õigesse kohta.

 

Nüüd vormista teema ka õigesti ja pane tõestust teie vahelisest kokkulepetest jne.

http://www.vahvel.net/showthread.php?152426-Teema-vormistus%21-Kohustuslik-t%C3%A4ita%21


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mainiks omaltpoolt ära, et isiklikult mul ei ole antud isikuga mitte mingisugust kokkupuudet.

Ning nagu ma teada sain, siis postituse autor käis sõbra juures, ning luges sõbra venna sõnumitest sellist infot välja. (Mis õigusega loeb antud isik teiste isiklike sõnumeid?) aga see sinnapaika.

 

Nimelt see isik, kelle sõnumeid ta luges, lubas võtta postituse autoriga ühendust, ning lahendada probleemi omavahel. Ähvardamist kui sellist ei ole toimunud, ning jah, meil oli vahepeal arenduses probleeme, kuna minul tekkis kooliga probleeme, mistõttu ei olnud mul palju aega, ning seetõttu tekkis ka kahtlusi, kuid see kõik sai parandatud, ning tasu oli ka kokkuleppeliselt olemas.

 

:)


ULUnJpu.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.