Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Õppisin kaks ööd, päeva ja kokkusin kolinal läbi :D . Õppisin BCS koolituse lehelt, need olid täiesti 0 kasu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kordasin 2 päeva ja mõlemast eksamist jäi 1 punkt puudu.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mul jäi ka kaks punkti puudu eelmine aasta. Uuesti tegema ei pidanud, kool otsustas, et see asi on puhas lollus ja enam tegema ei pidanud, anti paber.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

EUCIP Core examist jutt? Tegin 2 aastat tagasi, 3 moodulit oli. 15-st sooritajast olin ainus kes kõik läbi sai :D

 

BCS koolituse materjalid on täielik rämps. Googlest veidi otsida siis olid päris asjalikud materjalid inglise keeles saadaval. Päevaga sai materjali läbi töötatud igatahes, samas taust oli olemas ja oli pigem kordamine.

 

Muide BCS-is saab eksami keelt ka valida. Küsige kindlasti ingliskeelset, eestikeelses on väga halvasti tõlgitud terminid ja raske on poindile pihta saada.

 

Edu ;)

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
mis koolis käisid muidu? vb mul ka väike võimalus selle poolest siis xD

 

Polütehnikumis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.