Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas (muudetud)

Uuendasin pisikestsorti teemat/värvischemei e. vahetasin ära bootstrap stiili

Pisivead on, kuid need on juba parandamisel - Mäng on ikka mängitav!

 

Uuendatud:

• Screenshotid (Pildid mängust)

• About (Mängu kirjeldus)

 

http://fortez.eu/

 

 

// EDIT:

Ei hakka igast uuendusest kirjet panema foorumisse, niiet kui keegi soovib changelogil silma peal hoida, siis saab seda teha siin - https://www.fortez.eu/changelog.txt

Muudetud liikme Viineripirukas'i poolt

ULUnJpu.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm aastal 2018...

 

lol :lol:


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm aastal 2018...

 

lol :lol:

 

Lol on see kes ei proovi.. Tean endiselt mõnda inimest kes aktiivselt mängib n.ö brausermänge.

Aga ei huvitav ettevõtmine, edu ja külma närvi! :D


YOUNG PHOTOGRAPHER & GFX ARTIST FROM PÄRNU, ESTONIA

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis siin salata, huvitav ettevõtmine ja loodan, et teed seda puhtast huvist. Kui ma võtan enda seisukohalt siis poleks ma 2017 aasta lõpus arvanud, et 2018 ostan osrsis mille ja mängin seda, kui ikka liiga igav on siis midagi sa ikka klõpsid, et seda igavust peletada. Isiklikult registreerin ka kasutaja ja vaatan üle. Ära kergelt loobu ja vea seda vankrit edasi. GL veebimänguga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis siin salata, huvitav ettevõtmine ja loodan, et teed seda puhtast huvist. Kui ma võtan enda seisukohalt siis poleks ma 2017 aasta lõpus arvanud, et 2018 ostan osrsis mille ja mängin seda, kui ikka liiga igav on siis midagi sa ikka klõpsid, et seda igavust peletada. Isiklikult registreerin ka kasutaja ja vaatan üle. Ära kergelt loobu ja vea seda vankrit edasi. GL veebimänguga.

 

Aitäh nende ilusate sõnade eest. :)

Eks me kõik ole vanu mänge mänginud värskematel aegadel, pole midagi parata. :D Proovin kindlasti aktiivselt edasi arendada seda, sõltumata koolist ning muudest hobidest. :)


ULUnJpu.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lol on see kes ei proovi.. Tean endiselt mõnda inimest kes aktiivselt mängib n.ö brausermänge.

Aga ei huvitav ettevõtmine, edu ja külma närvi! :D

 

Huvitav arvamus, et keegi saab üldse "lol" olla.

Ja selle kohta, et seda proovida ei võiks pole ma sõnagi öelnud. Minu arvamus oli see, et aastal 2018 ilmselt ei mängiks seda väga paljud.

GL & HF sellegi poolest.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.