Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

EDIT: Leidsin vanadest emaili kirjadest skype parooli ülesse. Kõik OK

 

Kõik kes on minult tööd tellinud ja skypes mind võibolla otsinud ;

 

Pühapäeva hommikupoole andis minu arvuti kõvaketas otsad.

Absoluutselt kõik andmed (k.a Skype) on kadunud.

 

Praegu tegin avalduse skype'sse, et kasutajat tagasi saada aga ei ole kindel kas see läbi ka läheb, sest pole arvatavasti piisavalt informatsiooni.

 

Kui mul on hetkel sinu kasutaja töö pooleli siis palun saada mulle privaatsõnum oma skype aadressiga ja lisan sind ajutiselt uude skype ning suhtleme seal! Aitäh kannatlikkuse eest.

 

 

/Edit ; Enne kui mõni ninatark siia lammutama tuleb, et kuidas ma vahvlisse sain siis minu vahvli kontoga seotud email on telefoni automaatselt sisselogitud ja sain taastada parooli.

Muudetud liikme Trekfam'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Muidugi ma ei saa aru kuidas see üldse sind puudutab, arvestades, et ma sinuga koostööd ei tee aga ok

Seotud niimoodi, et kui su kõvaketas läheb katki ja kõik sinu kasutajanimed ja paroolid on selle peale salvestatud ja sa ei saa neid sealt kätte siis on väga raske logida kuskile sisse või nii :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Asja point oli see, et kui sa näiteks telefonis kirjutad läbi skype siis näed ka seda sama vestlust arvutist ehk see skype info salvestub ära skype mitte arvuti hhd/ssd-sse.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Asja point oli see' date=' et kui sa näiteks telefonis kirjutad läbi skype siis näed ka seda sama vestlust arvutist ehk see skype info salvestub ära skype mitte arvuti hhd/ssd-sse.[/quote']

 

Ma ei saa oma skype sisse, saad aru?

Mul ei ole enda skype kasutaja parooli.

 

Täna vahetasin oma vana arvuti uue vastu ja kõvaketas läks prügimäele, sest see on omadega nii kutu, et sealt midagi taastada ei õnnestunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Muidugi ma ei saa aru kuidas see üldse sind puudutab, arvestades, et ma sinuga koostööd ei tee aga ok

Seotud niimoodi, et kui su kõvaketas läheb katki ja kõik sinu kasutajanimed ja paroolid on selle peale salvestatud ja sa ei saa neid sealt kätte siis on väga raske logida kuskile sisse või nii :)

 

??? Kas sa ei suuda ühte kasutajanime ja parooli meelde jätta, et enda skypesse ise tagasi logida? Mismõttes sul pole enda skype jaoks piisavalt infot, et seda tagasi saada?? Soovitan hakata sul kasutama paberit ja pliiatsit, kindlam kui kõvakettad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
??? Kas sa ei suuda ühte kasutajanime ja parooli meelde jätta, et enda skypesse ise tagasi logida? Mismõttes sul pole enda skype jaoks piisavalt infot, et seda tagasi saada?? Soovitan hakata sul kasutama paberit ja pliiatsit, kindlam kui kõvakettad.

 

Mul on kokku kasutajaid ja paroole mida ma peaksin meeles pidama üle 50. Tõesti, ei ole nii hea mälu.

Ainsad andmed mis mul peas on, on pooleli olevad tööd.

 

Jah paber ja pliiats on kindlam kui kõvakettad. Saan praegu sellest isegi aru, ei ole vaja mulle ajudele käia. Sa arvad, et mul on endal ülihea meel, et nii läks?

Ma kaotasin kogu selle kammajaaga üle 200 euri, enamus kasutajad internetiplatvormidel, kõik kontaktid koos skypega ja nii edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.