Teema: Korras

Tulemused 1 kuni 7 7'st

Korras

EDIT: Leidsin vanadest emaili kirjadest skype parooli ülesse. Kõik OK

Kõik kes on minult tööd tellinud ja skypes mind võibolla otsinud ;

Pühapäeva hommikupoole andis minu arvuti kõvaketas otsad.
    Absoluutselt kõik andmed (k.a Skype) on kadunud.

Praegu tegin avalduse skype'sse, et kasutajat tagasi saada aga ei ole kindel kas see läbi ka läheb, sest pole arvatavasti piisavalt informatsiooni.

Kui mul on hetkel sinu kasutaja töö pooleli siis palun saada mulle privaatsõnum oma skype aadressiga ja lisan sind ajutiselt uude skype ning suhtleme seal! Aitäh kannatlikkuse eest.

/Edit ; Enne kui mõni ninatark siia lammutama tuleb, et kuidas ma vahvlisse sain siis minu vahvli kontoga seotud email on telefoni automaatselt sisselogitud ja sain taastada parooli.
    Viimati muutis Trekfam - 12. märts 2018 kell 20:25.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Mul ainult üks küsimus, kuidas on katkine HDD/SDD ja sinu skype kasutaja seotud omavahel?
    Muidugi ma ei saa aru kuidas see üldse sind puudutab, arvestades, et ma sinuga koostööd ei tee aga ok
    Seotud niimoodi, et kui su kõvaketas läheb katki ja kõik sinu kasutajanimed ja paroolid on selle peale salvestatud ja sa ei saa neid sealt kätte siis on väga raske logida kuskile sisse või nii
    Asja point oli see, et kui sa näiteks telefonis kirjutad läbi skype siis näed ka seda sama vestlust arvutist ehk see skype info salvestub ära skype mitte arvuti hhd/ssd-sse.
    29.08.2018 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 2 920 PÄEVA EHK 8 aastat
    Tsitaat Esialgu postitas: ™Kings®
    Asja point oli see, et kui sa näiteks telefonis kirjutad läbi skype siis näed ka seda sama vestlust arvutist ehk see skype info salvestub ära skype mitte arvuti hhd/ssd-sse.
    Ma ei saa oma skype sisse, saad aru?
    Mul ei ole enda skype kasutaja parooli.

Täna vahetasin oma vana arvuti uue vastu ja kõvaketas läks prügimäele, sest see on omadega nii kutu, et sealt midagi taastada ei õnnestunud.
    Tsitaat Esialgu postitas: Trekfam
    Muidugi ma ei saa aru kuidas see üldse sind puudutab, arvestades, et ma sinuga koostööd ei tee aga ok
    Seotud niimoodi, et kui su kõvaketas läheb katki ja kõik sinu kasutajanimed ja paroolid on selle peale salvestatud ja sa ei saa neid sealt kätte siis on väga raske logida kuskile sisse või nii
    ??? Kas sa ei suuda ühte kasutajanime ja parooli meelde jätta, et enda skypesse ise tagasi logida? Mismõttes sul pole enda skype jaoks piisavalt infot, et seda tagasi saada?? Soovitan hakata sul kasutama paberit ja pliiatsit, kindlam kui kõvakettad.
    Tsitaat Esialgu postitas: Andres
    ??? Kas sa ei suuda ühte kasutajanime ja parooli meelde jätta, et enda skypesse ise tagasi logida? Mismõttes sul pole enda skype jaoks piisavalt infot, et seda tagasi saada?? Soovitan hakata sul kasutama paberit ja pliiatsit, kindlam kui kõvakettad.
    Mul on kokku kasutajaid ja paroole mida ma peaksin meeles pidama üle 50. Tõesti, ei ole nii hea mälu.
    Ainsad andmed mis mul peas on, on pooleli olevad tööd.

Jah paber ja pliiats on kindlam kui kõvakettad. Saan praegu sellest isegi aru, ei ole vaja mulle ajudele käia. Sa arvad, et mul on endal ülihea meel, et nii läks?
    Ma kaotasin kogu selle kammajaaga üle 200 euri, enamus kasutajad internetiplatvormidel, kõik kontaktid koos skypega ja nii edasi.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas