Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

PUBG LIT Team

Soovitatud postitused

Oled tüdinenud üksi mängimast ja ainult youtubest lahedate PUBG videote vaatamisest? Oled sattunud õigesse kohta! :D

-Minu sooviks oleks panna kokku PUBG team, mis koosneks neljast liikmest.

PUBG community on aina kasvamas ning varsti jõuab PUBG ka Eesti LANidele.

Sooviad lisavad mind Steami (link all).

 

Esimene teadaolev suurem üritus kust osa võtta, oleks PlayFair 2018 turniir, mis leiab aset Tallinna lauluväljakul.

Ilmselt on PUBG varsti ka TTÜ lanile tulemas.

 

Eesmärk: Esimeseks suuremaks eesmärgiks seaksin teamile PlayFair 2018 aasta turniirile jõudmise (link teema lõpus).

See toimub 27.-28. aprillil Tallinna Lauluväljakul, mis jätab harjutamiseks umbes 1,5 kuud. Seega on aega harjutamiseks vähe.

Kui ei õnnestu LANile jõuda pole ka väga hullu - saame lihtsalt endale squadi kellega koos mängida. Üritada aga loomulikult võiks.

1,5 kuud koos olnud teamilt on võitu raske loota, aga saame siiski väärt kogemuse, mis meid tulevatel LANidel aitab.

Lisan siia ka liitujale paar niiöelda ''nõuet'' vms:

*Oma mingisugust mängukogemust

Kuna meie esialgne eesmärk oleks jõuda LANile, siis täiesti algajaid ei oota. Eks 1,5 kuud ole veel ees, aga aega on siiski vähe, et mängu otsast peale õppima hakata. Kui oled ''algaja'' siis võid ikkagi mind julgelt lisada (kõik lingid allpool) ning saame ikkagi koos mängida, eks vaatame kui palju inimesi selline asi üldse huvitab.

*Ole 18 aastat (min. 16) aastat vana Edit: PlayFair turniir on 18+, seega sinna noorematega minna ei saa!

Olles ise varem DOTA teamis mänginud tean, et LANidel on tihti vanusepiirangud ning siis on vaja jamada igasuguste vanemate tõenditega jne. Loomulikult teen ka erandeid.

*Oma vaba aega

Ka minu DOTA teamis tekkis sellega tülisid ja vaidlusi. Inimesed käivad tööl/koolis ning väga raske on leida ühist aega, millal koos mängida.

Nädalast vähemalt 6-5 päeva peaks kindlasti olema võimalus mängida. Sellest räägin jällegi täpsemalt teami liikmetega.

*Oma mikrofoni, korralikku interneti ja arvutit

Olgem ausad PUBG jookseb nagu prügi. 20fps on väga raske midagi korda saata ja sama käib

kõrge pingi kohta. Ilma mikrofonita ei ole PUBG teamiga võimalik mängida.

Teami nime jne otsustame kõik koos, ei soovi kellegile midagi peale suruda.

Soovid liituda?

Jutt oli pikk, aga kedas asi huvitas see luges ka ilmselt läbi. Kui tekkis huvi liituda või on mingisuguseid küsimusi, siis lisa mind julgelt steami.

Tänan tähelepanu eest. Kommentaariumi hoiaks hea meelega teemakohasena, siis on inimestel keda asi huvitab lihtsam midagi

sealt leida.

Steamis annan soovi korral ka oma FB, kus saame lähemalt rääkida asjast.

Lisada võivad ka inimesed, kes soovivad lihtsalt casualilt vahest pelada.

 

LINGID:

Steam: http://steamcommunity.com/id/on3bro

PlayFair 2018 Eesti LAN: https://csgo.ee/2018/01/12/playfair-2018-toob-eesti-suurima-videomangumessile-csgo-ja-pubg-turniirid/

 

Lisan kommentaarina veidi enda kohta infot ka:

*Tunde test serveriga koos umbes 250.

*Olen kohe 19 aastat vana.

*PUBG olen mänginud peaaegu algusest saadik.

*Olen varem e-spordi teami kuulunud, oskan seda organiseerida.

*Olen PUBG pigem rifle mängija, tunnen ennast ka mugavalt mini-14 ja SKS-i käes hoides.

Kariga saan ka tavaliselt hakkama, aga see ei oleks minu esimene valik.

*Enda tugevaks küljeks pean close/mid range võitlusi, Kaugele laskmist ning bullet

droppide mõistmist pean kõige rohkem harjutama.

Muudetud liikme Kaza'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.