Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pettur KesHullOn

Soovitatud postitused

Kahtlustatava isiku info:

Kasutajanimi:KesHullOn

Kasutaja profiili link:http://www.vahvel.net/member.php?40868-KesHullOn

Kasutaja email või msn:

Rs nimi: Tegus

 

Tehing:

Teema link:http://www.vahvel.net/showthread.php?193850-Algeline-Skiller

Kirjeldus kuidas tehing toimus:

Müüsin kasutaja läbi rsi kuna isikul puudus skype.

Tõestus:

MSN vestlus, PM või mõni muu pilt:

Esimene pilt: Andis kasutaja eest antud 14.5m ning ingame nimega Tegus.

Proof3.pngProof1.png

Proof1.png

proof.png

 

Nagu viimaselt pildilt näha saatsin isikule konto andmed ning kuna olen ise kasutaja teinud ja antsin kaasa orginaal email millega kasutaja tehtud ja registreeritud siis probleeme ei sa tekkida. Aga nimelt täna saadetakse mulle kiri nimelt siuke.

Proof_5.png

 

Paroolid ja email kõik vahetatud, ise omades kõiki emaile kui ja konto andmeid. Ehk täiesti alusetu laim, isik proovib lihtsalt saada skilleri tasuta ja oma välja käidud raha mis muidugi oli naeruväärselt väike aga asi on põhimõttes. Väidetakse veel, et oli kontol omanud 7m. Ühesõnaga on isik ise lekitanud konto andmeid kellegile ning nüüd kargab minu kraesse.

 

Proof_6.png

 

Ja siis ühtäkki küsib mult emaili salaksimuse vastust. Ühesõnaga on persoon jaganud kellegile oma kasutaja.

Proof_6.png

Proof_6.png

Proof_6.png

Proof_6.png

Ühesõnaga inimene ostsis mult kasutaja mille olin ise teinud ja ainuomanik ning müüsin talle koos orginaal emaili ja detailidega ning tuleb 2-3 päeva hiljem mulle rääkima, et mina olen kasutaja tagasi võtnud kuigi omab kõiki kasutaja orginaal andmeid. Ilselt ise lekitas emaili või paroole kusagil või lihtsalt soovib kuritahtlikult kasutaja enda saada ja väljakäidud summa ka tagasi.

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.