Teema: Heavenly Roleplay

Tulemused 1 kuni 10 16'st

Heavenly Roleplay

Meil on tulnud plaan uuesti avada SA:MP maastikule Heavenly Roleplay server. Oleme tegelenud serveriga
    juba pikemat aega. Nüüd otsustasime, et on aeg tuua server ka avalikkuse ette.
    Et luua hea ning kaashaarav mängumood, vajame ka teie abi.
    Aidata saate näiteks postitades ideid ja muudsugu huvitavat meie foorumi
    Serveri põhitegevus toimub Los Angeleses, kus sa saad tunda end vabamalt, mõelda rohkem muule, kui maaelule.
    NB! Server hakkab ka endale administratiivi otsima seega kui sa arvad ,et sa sobid siis mine tee meie foorumi avaldus!
    Olemas ka facebooki leht ,et oleks mugavam jälgida avamist vms!

Foorum: http://heavenlyrp.net/
    Facebook: Heavenly Roleplay
    Viimati muutis J.Cortez - 04. märts 2018 kell 13:08.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Miks te oma vanu teemasid ei kasuta lihtsalt? Lugesin kokku ja teil on siin alafoorumis kokku 7 teemat. Võiks väheke end kokku võtta, muidu valgute laiali oma toimetustega ja ei jõua kuhugi täpselt nagu siin foorumis.

Muul juhul soovin Teile edu, jõudu ja jaksu.
    Paljusid ei ole mina postitanud seega ei saa kustutada neid kahjuks.

Me täname!
    Ma sügavalt kahtlen, et teie foorumis kasutaja "Fixer" on see isik, kes on erinevaid modifikatsioone teinud ning üleüldises pildis ei ole mõtet neid SA:MP servereid juurde vorpida, kõigile on teada, et juba eksisteerib SA:MP servereid (2) millest ühes on stabiilselt mängijaid sees (SnJ).
    Paljusid ei ole sa teinud jah, kuid olen 2 teemat teinud, mida oleksid saanud vabalt kasutada:

Heavenly Roleplay [EST]
    Esialgu postitas J.Cortez, 03. august 2015 21:46

Heavenly Roleplay
    Esialgu postitas J.Cortez, 26. juuli 2015 21:34

Ma tean, et see on nitpicking, kuid milleks peab nagu üle interneti laiali igale poole pasandama kui saab seda teha optimaalselt kompaktselt ning seda läbi asjadele lähenedes sul omal lihtsam asjal silma peal hoida ja mängijad ise ka vaatavad sind läbi parema valguse. Mõtle kui SnJ oleks teinud iga enda uue avamise kohta uuesti uue teema vahvlisse. Paljudel mängijatel oleks kõvasti halvem vaade kommuuni pihta kui niiviisi oleks asju hallatud.
    Viimati muutis Caupo - 11. jaanuar 2018 kell 09:25.
    Tsitaat Esialgu postitas: Explicent
    Ma sügavalt kahtlen, et teie foorumis kasutaja "Fixer" on see isik, kes on erinevaid modifikatsioone teinud ning üleüldises pildis ei ole mõtet neid SA:MP servereid juurde vorpida, kõigile on teada, et juba eksisteerib SA:MP servereid (2) millest ühes on stabiilselt mängijaid sees (SnJ).
    See ei sega sind ju kui teevad! Omaltpoolt edu teile

Mis see Fixer siia puutub , ta lihtsalt registreerinud oma konto meie foorumi...
    Kes näeb nendes vorpimistes mõtet ja kes ei näe .. Keegi ei käsi teil mängima tulla , istuge rahulikult oma snj´tis edasi!
    Edu teilegi!

Jälle snj, edu teilegi!
    Tsitaat Esialgu postitas: Caupo
    Paljusid ei ole sa teinud jah, kuid olen 2 teemat teinud, mida oleksid saanud vabalt kasutada:

Heavenly Roleplay [EST]
    Esialgu postitas J.Cortez, 03. august 2015 21:46

Heavenly Roleplay
    Esialgu postitas J.Cortez, 26. juuli 2015 21:34

Ma tean, et see on nitpicking, kuid milleks peab nagu üle interneti laiali igale poole pasandama kui saab seda teha optimaalselt kompaktselt ning seda läbi asjadele lähenedes sul omal lihtsam asjal silma peal hoida ja mängijad ise ka vaatavad sind läbi parema valguse. Mõtle kui SnJ oleks teinud iga enda uue avamise kohta uuesti uue teema vahvlisse. Paljudel mängijatel oleks kõvasti halvem vaade kommuuni pihta kui niiviisi oleks asju hallatud.
    Oh jumal, mille jaoks teha sellist jama uuesti?
    Tsitaat Esialgu postitas: Cppu123
    Oh jumal, mille jaoks teha sellist jama uuesti?
    Et sul jälle mida kirjutada oleks.
    Sevengaming hosting - CS 1.6, SA-MP, MTA (( DDOS PROTECTED ))
    Ma ei postitanud seda selleks siia et sa shitpostida saaks, sa loll prill pole ikka suureks kasvanud vist. Tont.
    Tean Heveni juhtkonna inimesi, ega ma siin midagi halvaga ei möelnud.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas

Sildid sellele teemale