Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

6.png

 

Meil on tulnud plaan uuesti avada SA:MP maastikule Heavenly Roleplay server. Oleme tegelenud serveriga

juba pikemat aega. Nüüd otsustasime, et on aeg tuua server ka avalikkuse ette.

Et luua hea ning kaashaarav mängumood, vajame ka teie abi.

Aidata saate näiteks postitades ideid ja muudsugu huvitavat meie foorumi

Serveri põhitegevus toimub Los Angeleses, kus sa saad tunda end vabamalt, mõelda rohkem muule, kui maaelule.

NB! Server hakkab ka endale administratiivi otsima seega kui sa arvad ,et sa sobid siis mine tee meie foorumi avaldus!

Olemas ka facebooki leht ,et oleks mugavam jälgida avamist vms!

Foorum: http://heavenlyrp.net/

Facebook: Heavenly Roleplay

Muudetud liikme J.Cortez'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks te oma vanu teemasid ei kasuta lihtsalt? Lugesin kokku ja teil on siin alafoorumis kokku 7 teemat. Võiks väheke end kokku võtta, muidu valgute laiali oma toimetustega ja ei jõua kuhugi täpselt nagu siin foorumis.

 

Muul juhul soovin Teile edu, jõudu ja jaksu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma sügavalt kahtlen, et teie foorumis kasutaja "Fixer" on see isik, kes on erinevaid modifikatsioone teinud ning üleüldises pildis ei ole mõtet neid SA:MP servereid juurde vorpida, kõigile on teada, et juba eksisteerib SA:MP servereid (2) millest ühes on stabiilselt mängijaid sees (SnJ).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paljusid ei ole sa teinud jah, kuid olen 2 teemat teinud, mida oleksid saanud vabalt kasutada:

 

Heavenly Roleplay [EST]

Esialgu postitas J.Cortez, 03. august 2015 21:46

 

Heavenly Roleplay

Esialgu postitas J.Cortez, 26. juuli 2015 21:34

 

Ma tean, et see on nitpicking, kuid milleks peab nagu üle interneti laiali igale poole pasandama kui saab seda teha optimaalselt kompaktselt ning seda läbi asjadele lähenedes sul omal lihtsam asjal silma peal hoida ja mängijad ise ka vaatavad sind läbi parema valguse. Mõtle kui SnJ oleks teinud iga enda uue avamise kohta uuesti uue teema vahvlisse. Paljudel mängijatel oleks kõvasti halvem vaade kommuuni pihta kui niiviisi oleks asju hallatud.

Muudetud liikme Caupo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma sügavalt kahtlen, et teie foorumis kasutaja "Fixer" on see isik, kes on erinevaid modifikatsioone teinud ning üleüldises pildis ei ole mõtet neid SA:MP servereid juurde vorpida, kõigile on teada, et juba eksisteerib SA:MP servereid (2) millest ühes on stabiilselt mängijaid sees (SnJ).

See ei sega sind ju kui teevad! Omaltpoolt edu teile


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mis see Fixer siia puutub , ta lihtsalt registreerinud oma konto meie foorumi...

Kes näeb nendes vorpimistes mõtet ja kes ei näe .. Keegi ei käsi teil mängima tulla , istuge rahulikult oma snj´tis edasi!

Edu teilegi!

 

Jälle snj, edu teilegi!

Paljusid ei ole sa teinud jah, kuid olen 2 teemat teinud, mida oleksid saanud vabalt kasutada:

 

Heavenly Roleplay [EST]

Esialgu postitas J.Cortez, 03. august 2015 21:46

 

Heavenly Roleplay

Esialgu postitas J.Cortez, 26. juuli 2015 21:34

 

Ma tean, et see on nitpicking, kuid milleks peab nagu üle interneti laiali igale poole pasandama kui saab seda teha optimaalselt kompaktselt ning seda läbi asjadele lähenedes sul omal lihtsam asjal silma peal hoida ja mängijad ise ka vaatavad sind läbi parema valguse. Mõtle kui SnJ oleks teinud iga enda uue avamise kohta uuesti uue teema vahvlisse. Paljudel mängijatel oleks kõvasti halvem vaade kommuuni pihta kui niiviisi oleks asju hallatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Heavenly roleplay on tagasi uues kuues. Mängumoodi on paremaks tehtud ja kõike muud, et oleks hea mängida. Tegevus toimub Los Angeleses.

Serveri avamine toimub 02.04 kell 20:00! Samuti otsime veel liidreid päästeametile ja LAPD-le.

Tule kae üle: http://heavenlyrp.net/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.