Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ivar Vätsing - [Hoiatus, palun temaga mitte tegemist teha] - [200€ kahju]

Soovitatud postitused

Mode

Ivar Vätsing

 

Ostsin antud isikult OSRS konto 28.09.2017 (NB! KONTOST, GPst & treenimise alla läinud EUROdest olen ilma)

Ligi 2 kuud tagasi sai see konto recovered.

Recovery ajal oli kontol Ivar Vätsingu isiklik E-Mail

 

1)Andis oma e-maili parooli ja tõestasin selle ära, et tema e-mail on selle kontoga seotud (password request kaudu).

 

2)Mis seal ikka, tegin siia postituse. 10 minuti pärast kirjutaks, et kustutaksin kuna läheb töövestlusele & tagastab mulle mu raha jms.

Möödus poolteist kuud, pole sentigi saanud.

Kuigi selle pooleteise kuu jooksul on ta ostnud endale RSGP (raha pole?)

 

3)Sai siis kirjutatud talle, et kus maal raha on? Mille peale sain vastuse, et ''Kas 200€ palju pole?''. (:D???)

4)Poole tunni jooksul lendas ka tema vanem vend mulle peale sellise kirjaga:

 

Helari Vätsing(Ivari vanem vend):

''Tere kui te oma väljapressimist ei lõpeta tuleb avaldus vastavatesse asututesse.

Ehk tuleb kohtuminegi Viljandis!''

 

''Tekitan teema sulle''

 

Selle kõige peale ütlesin, et kui Viljandi tuled siis võta 200e ka kaasa. Sinna paika asi jäigi.

 

5)Lisaks tuli välja, et Ivari müüdud konto andmeid jms teadis ka ta sõber kes on ennegi minult kontosi pihta pannud.

Kuigi kontot ostes oli Ivar ''ainuke omanik'', aga vahet pole, Ivar müüs, Ivari andmed peal, Ivar vastutab.

 

6)Täna sain vastuse uuesti, et hakkab siis jupiti raha tagastama. Eks näis. Senikaua on teema üleval hoiatuseks teistele, et talle midagi ei müüdaks/ostaks.

 

Mainin ära, et kontot lasin treenida usaldusväärsel isikul umbes 3-4 nädalat (juba aasta+ seda teinud,~50 kontot, 0 probleemi). Maksin selle eest korralikult.

Konto peal oli recovery ajal GP

Lisaks konto ise maksis

Muudetud liikme Polo'i poolt

kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Author of the topic Postitas (muudetud)

Isik võttis uuesti minuga ühendust (KOLMEL KORRAL ON ÖELNUD, ET TAGASTAB MULLE MU RAHA NII KONTO OSTU KUI KA VIRTUAAL RAHADE EEST).

 

Isik pole seninin sentigi mulle tagasi maksnud konto eest & hoopis kukkus karjuma mu peale, blockeerisin ta.

Muudetud liikme Polo'i poolt

kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.