Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas (muudetud)
sand crabs pole ju f2p :-)

Kuid statside poolest on ikka f2p pker account, sõnastasin ennast valesti siis :)

 

craft20.png

Hetkel enamasti slayerit teinud, nüüd vaikselt hakkan mingeid queste tegema.

 

f2pquestiddone.png

tegin kõik f2p questid ära hetkel, v no Shield of Arrav veel tegemata kuid seda hetkel teha ei viitsi :D Vaikselt hakkan p2p omasi ka tegema. Pole kunagi varem ühegi kasutajaga questinud eriti seega omamoodi ettevõtmine see :P

Muudetud liikme TheEuroBlue'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sain str 70 lõpuks, üritan 75 ära grindida ja siis edasi lasen ranget/slayerit. Kuidas fixida osbuddy screenshoti tegemist? pandud peale et automaatselt teeks iga leveli pealt aga ikka ei tee + nupu bindiga ka ei tee.

str70.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Vabandust, et pole pikka aega postitanud. Ei leidnud eriti vaba aega mängimiseks kuna enamusajast olin soomes, ja soomes oldud aja toksisin deadmani. Sain qualitud 2000 hulka ära. Otsustasin hetkel siis niipalju, et toksin 60 att ikka ära questidega. Tuleb midagi uut, kuna varem pole kunagi queste eriti teinudki.

update2018.png

 

underground_pass.png

treegnomevillage.png

thegrandtree.png

the_fight_arena.png

lostcity.png

deathplatue.png

alfredsminiquest.png

Muudetud liikme TheEuroBlue'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Pole eriti aega olnud postitada, olen yritanud aeg ajalt pelada v kasvõi money farmida. Vahepeal käisin itaalias siis 5 päeva jäi mängimata a ylejäänud ajast olen yritanud ikka edasi lasta. Suht lucky barrowsis olnud, yks 1m+ double item chest jäi screenimata, a enamus asjad mis saanud olen nendest screeni teinud. Esimene 99 mida kätte tahaks saada on vist range ma arvan, enamasti ranget teinud slayerit tehes. Kohe slay 72. Also revides pm sain yhe dropina ancient crystal, siis käisin pangas tapsin yhe/kaks tk veel ja kohe 100x d skirt drop, a joppas sitaks kuna terve clan logis samal ajal sisse just... :D

 

hetkestats.png

range85.png

slay70.png

126chestguthspear.png

133kcdh_helm.png

134kc_dh_axe.png

137kctoragslegs.png

ancientcrystal.png

100xdskirt.png

Muudetud liikme TheEuroBlue'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hetkel enamasti rev pkanud ja mage afkinud seriaalide kõrvale. yritan 40 v 50 kõik non comb skillid ära teha. Hetkel plaanis 94 mage ära teha ja DT. Uue rev buffiga panga suht suureks ajanud, 30m andsin sõbrale veel.

 

praeguneacc.png

bankhetkel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.