Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

RS07 Konto tagasi võetud - Kahju 100 EUROT [KLAARITUD!]

Soovitatud postitused

Asi klaaritud.

Raha maksti tagasi kolmanda isiku poolt.

Muudetud liikme Polo'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu käes oli acc ~3 kuud. Selle aja jooksul tagasi ei võetud kordagi. Acci recovery info oli ka minul ilma küsimusteta ja kuna tagasi ei võetud kordagi siis ma ei teadnud ka kas on küsimused peal või ei, ma ei kontrollinud seda. Minule müüs acci usaldusväärne vahvli kasutaja "Rspromill" kes saab samuti väita, et recovery info jõudis temalt minule ilma küsimuste vastusteta. Gerfz teadis riske ostes kasutatud kasutaja. Mina seda kasutajat tagasi ei tõmmanud, enda süüd selles asjas ei näe ning raha ei tagasta.

Olenemata sellest milline tuleb administraatorite otsus siis mina enda seisukohta tagasi ei võta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Minu käes oli 2 nädalat ja läinud ta ongi, kuna sa ütlesid, et rec info tuleb kaasa siis see oli sinu süü, et sina ei kontrollinud siiski, sa ei saa midagi öelda, kui sa ise pole kindel ju :D, kui sa ütled, et töötav rec info kaasa siis tähendab see seda et see töötab ikkagi.

 

Soovin raha tagasi, kasutaja läinud, raha läinud.

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu süü jah, et ma ei kontrollinud acci endale ostes seda infot ning mul vedas, et tagasi ei võetud. Sina aga ostsid kasutaja minult ja ei kontrollinud omakorda kas need on peal, see on nüüd küll rohkem sinu süü.

 

Ei viitsi väga vaielda siin ja aega raisata. Minu seisukoht kirjas, sinu seisukoht kirjas, las Geir or Marko vaatab asja üle ja asi ants.

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Üldiselt on nüüd nii siin foorumis, et vastutavaks isikuks jääb viimane müüa. Kui viimasel müüal on tõendeid, et petturiks osutus inimene kellelt tema omakorda konto ostis/sai siis on asjad teisiti.

 

 

Käitun ka samal viisil. Ostan konto, kui see on mitme inimese käest läbi käinud, siis paneb pea pakule viimane müüa. (Garantii, konto kaob, vastutab)

 

Mitme isiku kontode ost/müük on väga riskantne äri nii müüale kui ka ostjale.

Olgem ausad, te ei tõesta peaaegu kunagi ära kes recoverys konto millel on rohkem kui 2 omanikku.

 

Soovitan teil kahel kokkuleppele saada.

Vajadusel võite kirjutada mulle skype & teeme kolmepealise vestluse ja klaarime seal ära.

 

EDIT:

Ning kindlasti peale kokkuleppele saamist tuleb konto ostu-müügi kõlbmatuks tunnistada, lisades siia konto Log in jms andmeid.

Ehk siis seda EI TOHI edaspidi müüa/osta.

Muudetud liikme Polo'i poolt

kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma poleks mitte kunagi seda kontot ostnud kui oleks öeldud, et recovery ei tule kaasa aga kuna mulle lubati töötav recovery kaasa siis ostsin ikkagi, nüüd tuleb välja, et ei tööta ikkagi.

 

Ma soovin 100% rahast tagasi.

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

8eb24f8693fc701ea3f2266ec2ff750a.png

 

tegin 2 recoverit kaasa antud recovery infoga, mõlemad insta denied, ootame siis caspari vastust, mis ta saab selle recoveriga mis ta andis.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina andsin kaasa kõik mis selle acciga oli. Seda kas küsimused on peal või ei oleks saanud ostja kontrollida kohe kui ma kasutaja andmed andsin(jah, ma ise ka ei kontrollinud rspromillilt ostes). Endiselt ütlen, et ostja võttis selle ostmisega riski ning mina mingit garantiid peale selle, et eelmised omanikud olid trusted ei andnud. Minu jaoks on see kasutaja juba unustatud ning see mis selle kasutajaga edasi toimub või mitte mind ei huvita peale müüki. Olin kasutajal vähemalt neljas omanik ning müügi ajal seda ei varjanud. See on minu lõppsõna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sa ei saa lihtsalt öelda, et pärast kui maha müüsin siis enam mind ei huvita :D ma võin sama hästi müüa konto maha ja pärast kui kaduma konto läheb ütlen, et aa ma ei tea midagi mind ei huvita, sina müüsid, sina vastutad ja kuna rec info ka ei tööta siis oled veel rohkem süüdi.

 

Ehk ma pean raha tagasi saama.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina andsin kaasa kõik mis selle acciga oli. Seda kas küsimused on peal või ei oleks saanud ostja kontrollida kohe kui ma kasutaja andmed andsin(jah, ma ise ka ei kontrollinud rspromillilt ostes). Endiselt ütlen, et ostja võttis selle ostmisega riski ning mina mingit garantiid peale selle, et eelmised omanikud olid trusted ei andnud. Minu jaoks on see kasutaja juba unustatud ning see mis selle kasutajaga edasi toimub või mitte mind ei huvita peale müüki. Olin kasutajal vähemalt neljas omanik ning müügi ajal seda ei varjanud. See on minu lõppsõna.

 

No päris sellise loogikaga ka ei saa olla, et "peale mind tulgu kasvõi veeuputus". Vahet ei ole palju neid eelmisi omanikke on, sina müüsid kasutaja ja vastutad selle eest. Kui sa nii müüa tahad, et "eelmine omanik võib iga kell tagasi võtta", siis tuleks vastavalt enne müüki ka kokku leppida, et sina ei vastuta tagasi võtmise eest. Siiani on Eesti riigis heaks tavaks ikkagi, et müüja vastutab müüdud kauba eest.

 

Täpselt samamoodi saad sina pretensiooni esitada sellele kes sinule selle kasutaja müüs. Jutu point on see, et jõudke esimese omanikuni välja ja klaarige asi kõik koos ära. Üleüldse on RS kasutajate müük paras BS, kui ei ole just esimene omanik.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Olen ostnud tohutult kontosi, olen saanud kaasa Recovery info.

Kui selleril on positiivne tagasiside ja piisavalt tuntud ja annab andmed, siis eeldan ka, et need on õiged. Ma ei hakka riskima, et testin kas andmed on õiged.

On olnud juhtumeid kus olen teinud recovery ning konto on hoopis lukku läinud.

Miks konto lukku läheb? Account steal attempt jms. Lõpuks ei saa keegi seda kontot kätte.

 

Kokkuvõttes tahan öelda seda, et INIMENE KES MÜÜS VIIMATI konto, peab olema TEADLIK SELLES, et ta andis müües kaasa 100% legit info.

 

Igas äris/müügis/ostus kehtivad reeglid, müüa peab olema teadlik mida ta müüb.

 

Nii palju kui olen aru saanud, siis kontot müües on kaasa antud vale-info, seega on praegu vastutavaks isikust viimane müüa kelle kohus on teada mida ta müüb. Sest kontot ostes ei hakka inimene seda ostmise ajal Recoveryma.

 

Selle teema põhjal võiksime me kõik hakata müüma kontosi andes kaasa lambi õhust võetud infot. Ala, recoverime konto tagasi peale müüki ja ütleme, et ma ju andsin kaasa info.

 

Vastutaja: viimane müüa.


kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Siinkohal sulgen teema & kannatanuks jääb kasutaja gerfz, kes peab oma raha tagasi saama.

Kui tahate edasi vaielda, tõendeid anda jms.

Lisage skype ja jätkame seal.

[marko.kalaus]

 

Kui pole miskit tarka öelda, siis ärge vaevake end.


kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Casper pole nõus maksma ning ütles, et ''Nah, viska siis ban ära, peale selle acci müüki nkn quitisin rs asjadega, enda vahvli kontaktid enamus fbs''.

 

Mis ma ikka, isik banned kuniks asju klaarima hakkab, väheke mõtlemist.

Muudetud liikme Polo'i poolt

kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.