Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Veidi offtopic aga seleta palun seda "We can't let this game turn out like H1Z1 or DayZ.". DayZ-st saan veel aru, et see mäng on useless running simulator aga mis on viga H1Z1-l? Täiesti normaalne ja mängitav mäng, kus tegevus on kiire mitte 30 min lootimist ja halb optimisatsioon. Lihtsalt huvipärast soovin teada.

Muudetud liikme KaarelVDesigns'i poolt

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

H1Z1 on nagu laste versioon PUBGst.

Damaged ei ole reaalsed nt auto pealt tulemine, auto alla jäämine.

0 recoil relvadel.

Mäng veel väga bugged aga released.

PUBG on koik palju reaalsem, mäng on early accsess ja kõik alles developmendis.

Ise suutsin H1Z1 ainult 2 mängu teha ja rohkem mitte.


HADE.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
H1Z1 on nagu laste versioon PUBGst.

Damaged ei ole reaalsed nt auto pealt tulemine, auto alla jäämine.

0 recoil relvadel.

Mäng veel väga bugged aga released.

PUBG on koik palju reaalsem, mäng on early accsess ja kõik alles developmendis.

Ise suutsin H1Z1 ainult 2 mängu teha ja rohkem mitte.

 

2 mängu tegid, aga nii enesekindel kriitika.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
H1Z1 on nagu laste versioon PUBGst.

Damaged ei ole reaalsed nt auto pealt tulemine, auto alla jäämine.

0 recoil relvadel.

Mäng veel väga bugged aga released.

PUBG on koik palju reaalsem, mäng on early accsess ja kõik alles developmendis.

Ise suutsin H1Z1 ainult 2 mängu teha ja rohkem mitte.

 

Näita mulle see koht kus on kirjas, et H1Z1 eesmärgiks on simuleerida reaalsust. Ja kus kohast PUBG siis nii väga reaalne ja mitte bugged on kui isegi väikese kiiruse pealt elud lähevad? Mängida tuleks mõlemat, et üldse võrrelda.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Technically isegi playerunknown, aka mõlema mängu dev kirjutas kusagil artiklis, et H1Z1 oli tema jaoks phm prototype PUBG-i jaoks. Et PUBG on n.ö success tema visionist mis tal oli battle royale koha pealt.

 

Note veel kuidas H1Z1 on jätkuvalt early accessis, aga PUBG 1.0 tuleb selle kuu keskel välja.


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No PUBG tuli 1.0 välja. Inimesena kes ostis H1Z1 esmiesel päeval mil see välja tuli võin ma öelda, et tegemist on lihtsalt inimestelt raha varastamisega. H1Z1 ei ole väärt 20€. H1Z1 hakkasid updated tulema sel hetkel, kui PUBG sellest mööda hakkas minema. Hetkel müüakse seda 5€ steami salede ajal (loodetakse veel viimased rahad välja pigistada). Seda mängu ei ole võimalik kaitsta. Kahanev player base räägib enda eest. PUBG tuli ning tegi paremini. Aga kui sulle see mäng meeldib siis on väga tore, minu review on lihtsalt minu arvamus. Ja selle koha pealt tunnen, et võin mängu kritiseerida - oman seda esimesest päevast peale ja olen sinna kokku väga palju tunde matnud. Ka Sony mõistis, et H1Z1 pole tulevikku ning nad müüsid selle ''projekti'' maha. Ma ei oska öelda ühtegi põhjust, miks peaks käima keegi H1Z1 eest välja 20€ (või siis 5 sale ajal), kui on olemas mäng nimega Fortnite. H1Z1 proovib olla nagu casual BR mäng, aga Fortnite teeb seda kõike lihtsalt paremini ning lisaks veel tasuta. See kõik on minu arvamus ning ma ei ürita sellega sind solvata. PS:Mainin ka veel ära, et H1Z1 pidi aastaga ealry acessist lahkuma ja siis free to play pelaks muutuma. Kas nii juhtus? Ei.

 

DayZ kohapealt niipalju, et see on juba lootis ka lõpuks early acessist lahkuda, aga see loomulikult ei õnnestunud. Nüüd lubasid nad seda uuesti. Ei usu, et segi kord paremini läheb. Vaatasin ühte head videot, kus mainiti ära, et DayZ ei suuda enam miski päästa. DayZ on müünud täpselt nii palju koopiaid kui see kunagi müüb.4 aastat tagasi oli DayZ kontsept huvitav - aga me ei ole enam 2013 aastas ning sellised mängud lihtsalt ei huvita meid enam. Isiklikult nõustusin selle videoga, agaei saa kõigi eest rääkida. Ostsin DayZ ja veidi peale launchi (tol ajal olin veel noor ning ei omanud erilist sissetulekut). Pole kuangi mängus niivõrd pettunud ja oma ostu kahetsenud.

 

On olemas nii häid kui ka halbu early acess mänge. PUBG, Rust ja mingil määral ka ARK õigustavad ennast rohkete updatedega ja huvitava gameplayga. H1Z1, DayZ ja näiteks Miscreated on minu arvates need pelad, mis näitavad, et piiratud rahaga inimesed peaksid early acessist eemale hoidma - oma raha eest saab paremat.

 

Ise olen ehitanud enda arvuti just early acess mängude mängimiseks (1080ti ning i7 7700). Sellised mängud on ainukesed mis mulle huvi pakuvad, pole vahet kui halvad need on. Ise ei kahetse otselselt ühtegi ostu peale DayZ. Miscreated ostsin õnneks sel ajal kui sai juba refundi panna ning seda ma ka tegin, kuna tegemist oli tühja mänguga. Nagu Angry Joe ütles: Suur nagu meri, aga sama sügav nagu lomp.

 

Tuli korralik romaan kokku nüüd, ei tea kas keegi lugeda ka viitsib seda. Igastahes ilusaid jõule ning soovi korral võime seda diskussiooni pikemalt jätkata :D

Ilusaid pühi!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida ma just lugesin :D.

Inimesena kes sa ostisd H1Z1 esimesel päeval ei saa võrrelda PUBG ja H1Z1 sest algselt oli see survival mäng mitte BR. Lisaks on need 3 mängu täiesti erineva funktsionaalsusega ja kiirusega mida ei anna ka võrrelda. + on hetkel tulemas H1Z1 remastered ja eks näis mis sellest saab.

Lampi pole ka mõtet teha mängu maha, mis sulle ei meeldi(nud).

Nt mulle ei sobinud H1Z1 mängu kiiruse poolest ja polnud piisavalt realsimi aga ma ei tee sellepärast negative review või ei hala kusagil kui halb mäng on ja et ärge ostke raiskate raha. Need devid on ka sinna oma aega ja raha kulutanud samamoodi nagu PUBG.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui vaadata nüüd H1Z1 ja PUBG reviewe ja mõlemad on suht mixed need. H1Z1 puhul on nad ala selle kohta kuidas ta jätkuvalt early accessis või, et kuidas ta oleks pidanud olema zombie horror game või seda, et pärast PUBG-i successi H1Z1 on proovinud nende featureid kopeerida ja suht ainuke raha mis nad teenivad on nende visual itemitega mida saab x raha eest osta, et sul oleks kenam särk või püksid jalas mängus.

PUBG-i reviewid (4x rohkem kui H1Z1) on väheke generaalsemad mis on parandatavad e.g mängu optimization (mis on selle tõttu, et ta on arma enginel üles ehitatud ja arma engine on väheke kehvasti ehitatud), hackerid (enamus on neist hiinakad kes ei oska lasta ilma selleta) ja tuleb ka välja, et streamerid on jõledalt ära kasutanud seda, et kui nemad sitasti mängivad siis nad saavad kellele iganes lambi bani peale visata kuna teda "stream snipeti".

 

All in all igal inimesel on enda kogemus mänguga ja sellega kaasneb ka enda review mis on feedback developeridele.


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.