Teema: Viimane raamat mida lugesid?

Tulemused 1 kuni 4 4'st

Viimane raamat mida lugesid?

Tere,

Kuna on olemas selline teema, kus küsitakse viimase filmi kohta, mida vaadanud oled, siis mina mõtlesin sama teema teha raamatute kohta.

Nii siis alustan

Ameerika mässaja: Clint Eastwoodi elu Kuna olen viimasel ajal päris palju filmidusega raamatuid lugema, siis see meeldis päris palju.

Enne seda sai loetud : Alfred Hitchcocki elulugu : See on ainult film, Chaplini elu, JFK. Viimane tunnistaja, Patsient A. Uimastid Kolmandas Reichis.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

The Secret
    Viimased raamatud mis sai lugeda oli:

Slash - Slash ( Saul Hudsoni elulugu, GnR kitarrist )
    Ain Mere - Valel poolel ( Räägib ühest Eesti sõjaväelasest )
    Nirvana Come As You Are, Nirvana lugu - Tõsiselt hea raamat, räägib bändist nimega Nirvana.
    "Taevas raskem" Kurt Cobaini elulugu - Räägib Kurt D Cobaini elust, ka väga hästi kirjutatud raamat.

Ning viimane raamat on "SS-Erikomando Dirlewanger võitleja mälestused". Raamat mida soovitan kõigile, räägib teise maailmasõja aegsest "Dirlewangeri erikomando tegemistest". Metsikustega, mida see partisanidevastane SS-üksus Teise maailmasõja vältel Poolas ja Valgevenes toime pani, omandas ta kurva kuulsuse. Mälestused pärinevad üksuse kunagiselt võitlejalt, kes võttis osa peaaegu kõigist selle aktsioonidest alates üksuse rajamistest 1940 kuni sõja lõpuni. Vahetu osavõtja tutvustab jõhkraid ja barbaarseid meetodeid, mida Dirlewanger partisandise vastu rakendas.
    Dirlewangeri SS-erikomandi loodi süüdimõistetud salaküttidest. Sõja käigus toodi erikomandole vanglatest täiendust. Üksuse ridadesse arvatu paadunud kurjategijaid.

All empires are created of fire & BLOOD
    EL Patron Pablo Escobar
    Minu 3 viimast raamatut, mis sai läbi loetud.

Mõtete lugemine - Henrik Fexeus
    Kehaväline navigeerimine
    Sisekaemused ja väljavaated. Minu murelaps LSD - Albert Hoffmann

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees