Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

HOIATUS Sve Kiska aka Rohelinetobi eest ehk varikontoga pettur

Soovitatud postitused

VIP

Kahtlustatava isiku Fb: https://www.facebook.com/kristiina.kuser.1 (ehk siis võimalik on et isiku tegelik nimi on Kristiina Kuser)

Rs nimi: Rohelinetobi

 

Lihtsalt üks järjekordne inimene, kes üritab läbi oma varikonto petta, seega siin on hoiatus teistele, et ei saadaks läbi sellise skeemi petta.

Asi oli siis nii, et Sve Kiska nimeline konto kirjutas mulle Fb-s ja ütles, et soovib 180m osta. Siis andsin talle pangakonto, kuhu ülekanne teha (144€) ning väitis, et "tegi" ülekande ära (saatis ka mingisuguse telefoniga tehtud pildi ülekandest) ja nõudis koheselt mille. Sai siis kindluse mõttes oodatud, kuid raha ei laekunud 5 minuti jooksul. Et veenduda, et poiss ülekande ära tegi, palusin tal ülekandest PDF faili saata, ent ta keeldus sellest kategooriliselt.

 

Siis pakkus välja lahenduse, et ma läheksin Teamviewerisse (mul on olemas logsid temaga tehtud sessioonist) ning vaataksin seal oma silmaga üle tehtud ülekande. Läksin. Kuid silmapilkselt, kui ma üritasin ülekande lehte refreshida (veendumaks, et tegu pole võltsitud andmetega läbi inspect elemendi), pani ta selle vahelehe kinni ning katkestas Teamvieweri sessiooni.

 

Edasi ähvardas nii politseiga kui ka Vahvlisse üles panemisega, väites, et ma olen temalt 144€ välja petnud ning nüüd pole ma nõus talle mille andma või siis raha tagastma. Kui sai aru, et minu petmine tal ei õnnestu, läks ta Striketeamcc cc-sse ning hakkas seal mind mustama, mis puhul tegin ka alatu laimu puhul siia postituse.

 

Siin kõik juhtumiga seonduvad pildid: https://imgur.com/a/wJtvy

Muudetud liikme eewueewu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.