Teema: Reis USA'sse

Tulemused 11 kuni 20 29'st

Tsitaat Esialgu postitas: PEPZ
    Ega ma seal kaua ei ole, nädal aega, turismi eesmärgil ja kui ESTA (viisavabadusprogramm) tehtud siis saab viisavabalt seal käidud. Kui ESTA poolt saan negatiivse vastuse siis pean jah viisat tegema.
    Ainult ESTA-t vaja.

Esimest korda US-i minnes arvesta väga pikalt immigratsioonis(ma läksin esimest korda Miamisse, kuskil 4 tundi, et saada antud protsess läbitud), sest nad tahavad sinult sõrmejälgi, näo pilti ja korralik passiuuring sooritatakse ka ning seal on palju selliseid inimesi, kes peavad läbima selle, karm peale 14 tundi lendu seista tunde tuimalt.

Järgmine kord, sama ESTA-t kasutades lähed lihtsalt passiga mõne masina juurde ja automaatselt saad läbi - 20 minti.

ESTA-ga nüüd selline asi. Kui esmakordselt taotled, võib võtta päris pikalt. Ma ei mäleta täpselt, aga kui ma ei eksi, siis 2 nädalat. Uuendamine võttis 24 tundi. JUHUL, kui saad disapproved, siis saatkonda minek. Üldjuhul approvivad kõik. Lihtsalt mõndadel perekonnanimega olnud kokkusattumus terrorismi või mu sarnase probleemiga. Mis siis, et tegelikkuses puudub seos, aga nad võivad disapprovida.
    Oldschooler
    "I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

No selge Sorri et levitasin valeinfot
    Tsitaat Esialgu postitas: Kristjan194
    Nadala aega usas tundub enda kiusamisena
    True, aga see praegu rohkem kokkusaamine sõbraga keda pole varem näost näkku näinud, kui kõik on okei siis järgmine reis tuleb pikem

Tsitaat Esialgu postitas: Desteny
    Ainult ESTA-t vaja.

Esimest korda US-i minnes arvesta väga pikalt immigratsioonis(ma läksin esimest korda Miamisse, kuskil 4 tundi, et saada antud protsess läbitud), sest nad tahavad sinult sõrmejälgi, näo pilti ja korralik passiuuring sooritatakse ka ning seal on palju selliseid inimesi, kes peavad läbima selle, karm peale 14 tundi lendu seista tunde tuimalt.

Järgmine kord, sama ESTA-t kasutades lähed lihtsalt passiga mõne masina juurde ja automaatselt saad läbi - 20 minti.

ESTA-ga nüüd selline asi. Kui esmakordselt taotled, võib võtta päris pikalt. Ma ei mäleta täpselt, aga kui ma ei eksi, siis 2 nädalat. Uuendamine võttis 24 tundi. JUHUL, kui saad disapproved, siis saatkonda minek. Üldjuhul approvivad kõik. Lihtsalt mõndadel perekonnanimega olnud kokkusattumus terrorismi või mu sarnase probleemiga. Mis siis, et tegelikkuses puudub seos, aga nad võivad disapprovida.
    Phew, viisaga ma algul jamada küll ei viitsiks..

Pean meeles, kogu see minek ajab närvid lõhki.. (esimene kord Eestist väljas :S) vahepeal pean lennukit ka vahetama Amsterdamis, seal ka millegagi arvestada?

ESTA vastuse pidi üldjuhul koheselt saama kui õigel lehel seda teha, mainis küll erandeid ka jah aga no sellega väga muret pole kuna teen selle paar kuud enne lendu ära juba.
    Vaata et uus lend ikka samast lennujaamast läheks muu suht lebo, seal alati kellegi käest küsida, kui ära eksid.
    Ise plaanin ka minna aga tahaks mingi kuuaega kindlasti olla. Anna teada siis kuidas läks.
    Tsitaat Esialgu postitas: Desteny
    Ainult ESTA-t vaja.

Tuttava perekonnanimi Killing, pidevalt sellega jamasid. Ise käisin USAs viimati 2003, peaks uue ringi ette võtma.
    Tsitaat Esialgu postitas: Kristjan194
    Vaata et uus lend ikka samast lennujaamast läheks muu suht lebo, seal alati kellegi käest küsida, kui ära eksid.
    Ye, pidi suht suur lennujaam olema kuid üsna lihtsa layoutiga, loodan et saab hakkama

Tsitaat Esialgu postitas: KaarelVDesigns
    Ise plaanin ka minna aga tahaks mingi kuuaega kindlasti olla. Anna teada siis kuidas läks.
    Will do
    Tsitaat Esialgu postitas: PEPZ
    Ye, pidi suht suur lennujaam olema kuid üsna lihtsa layoutiga, loodan et saab hakkama
    https://support.google.com/maps/answer/1685827?hl=en

Ehk abiks.

Lennujaamades üldjuhul üpriski lihtne. Olen ainult korra segadusse sattunud ja see oli Charles de Gaulle Pariisis. Asi polnudki selles, et seal midagi väga rasket, aga pidin terminali vahetama ja teise terminali bussiga liikuma - ehk Eu terminalist internationali. Ümberistumine oli kõigest 1 tund ja 15 minti ja ma juhuslikult läksin vale bussi peale - seega kaotasin 20 minti sellega, aga kokkuvõttes jõudsin ikka. Enda viga puhtalt. Kui jälgida ekraane ja liikuda vastavalt märkidele, siis ei teki probleeme. Igalpool ka info letid, seega saab küsida näidates piletit. See kõige väiksem mure.

US kohta üks märkus. Kui kuskil väljas/hotellis sööd, siis 18% tipp kohustuslik. Ma ei mõtle kiirsööki. On olnud juhtumumeid, kui nad ei lase inimest välja, enne kui tipp pole tasutud. Idiootsus IMO.
    Oldschooler
    Küsimus neile kes on juba käinud - kus kõige parem ööbida/elada? Hotell või mingi maja airbnb kaudu.
    Oleneb linnast ja budgetist.

Aga airbnb! Olemas kõik võimalused, mis hotellis maksaks julmalt - söögi tegemine, pesu pesemine. Ja kui mitmekesi minna(4 või rohkem), siis hind tuleb odavam.

Mis on veel ülitähtis on interneti olemasolek - Seega tasub osta kas US SIM kaart või lasta enda Eesti nr-le US datat panna. Julmalt vajalik on google maps ja uber.

Tsitaat Esialgu postitas: Viis
    Tuttava perekonnanimi Killing, pidevalt sellega jamasid.
    Ughh, kui veel tumedad juuksed ja korralik habe, siis eriti karm migratsioonis
    Oldschooler

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas