Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere!

 

Olen plaaninud osta endale nutitelefoni firmalt Xiaomi, ja olen silmas pidanud kaht: Redmi 4X ja Redmi Note 4.

 

Ise võtaksin Redmi Note 4, kuid põhiline küsimus sellejuures on see, et telefon on 5,5" ja kuna mul hetkesed ainult 5" olnud, siis ei tea, kas ma harjun taolise suurema masinaga ära ja kas ta minu taskusse mahub.

 

Redmi 4X on 5", kuid sellel ka nõrgem Snapdragon 435 protessor, (Redmi Note 4 Snapdragon 625). Kiirus on ka lõppudelõpuks tähtis.

 

Ma ei ole küll kindel sellesuhtes, et kui suur see vahe jõudlusel on, aga ma ei usu, et üks teisest väga maha jääb.

 

Palun arvamusi seoses Redmi telefonitega ja kindlasti nendelt, kes eelnimetatud telefone kasutavad / on kasutanud, palun jagage muljeid.

 

Lugupidamisega,

Karl


Minecraft serveri Kännukas arendaja.

IP: mc.kannukas.com | Versioon: 1.16.4
Koduleht: kannukas.com

2090690487_KnnukasServerlist64x64.png.73958972d1880714bd47c09ce3b365f9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasutan ise Xiaomi Redmi Note 3 Pro-d. Telefon väga maasikas, hätta millegagi ei jää. Üks ainuke probleem on, mis vahel segab (ei tea kas ainult mul või mitte), näiteks helistamise aeg vahepeal jääb ekraan mustaks. Ilmselgelt Note 4 on uuem, ehk on probleem kadunud. Kahjuks ei oska kaasa rääkida antud mudelist, kuid soovitan Redmid!


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Xiaomi Redmi Note 4 on selles hinnaklassis üks parimaid nutitelefone. Ise tellisin ka endale selle hiinast, kui kohale jõuab, siis saab täpsema ülevaate. Olen lugenud paari reviewi, aku pidi kaua kestma, MIUI 9 näeb suht kena välja, CPU ja GPU on suht normid. Fingerprint sensor pidi ka suht norm olema. Soovitan osta, sellise hinnaga vast paremat ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal Redmi Note 4X.

 

Benchmark Helio X20 ja Snapdragon 625 vahel:

https://www.gizmochina.com/2017/01/19/helio-x20-vs-snapdragon-625-chips-inside-redmi-note-4-versions-compared/

 

Aku kestvus on väga hea, ise väga ei kurda selle üle, et prose oleks nõrk. Kuigi, ega ma eriti mänge ka ei mängi selle peal.

Ainuke asi mis häirib on noise-cancellation, ulme agressiivne algorütm kui videoid teed.. eriti hästi saab aru kui taustal käib muusika. Välja ka seda lülitada ei saa :(

 

Sellel on hetkel MIUI8 Stable peal, updateda MIUI9 peale ei saa - küll aga on võimalus läbi nende lehe see alla tõmmata ja updateda (Dev versioon ilmselt).

 

Muidu 8/10 skoor minu poolt, väga hea telefon sellise hinna eest.

 

Edit:

Usage time 1 day 8 hr ja aku on 76% peal.. wifi pmst. 24/7 sees :wub:

Muudetud liikme PEPZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Aga on Redmi 4X-i kasutajaid? Mis te sellest arvate?

Tänud kõigile kes vastasid!


Minecraft serveri Kännukas arendaja.

IP: mc.kannukas.com | Versioon: 1.16.4
Koduleht: kannukas.com

2090690487_KnnukasServerlist64x64.png.73958972d1880714bd47c09ce3b365f9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Redmi 4X kohta ei oska midagi öelda, kuid endal on Redmi Note 4 ja tõsiselt rahul selle ostuga. Aku kestvus on super, moderate kasutamisega olen saanud 4 päeva kasutades aktiivselt sotsiaalmeediat ning kuulanud pooled päevad Spotifyd. Mänginud midagi ei ole, kuid UI ise on väga smooth. Väärt ost igal juhul :)

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.