Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pettur/võlgnik Raul Kallas - Kahju 45 eur/50m 07gp

Soovitatud postitused

Kahtlustatava isiku info:

Nimi: Raul Kallas

Facebook: https://m.facebook.com/raulkallasx (fb link)

OSRS kasutajanimi: 0 ir või suslik (konto mida müüs)

Elukoht: Saare maakond , pihtla vald , kaali tee 2-17 (tema enda antud aadress)

IP: 84.50.58.201

Tel nr: 53364255 (Tele2)

 

Postituses lisasin Geir-i nime kahtlustatavate alla, kuna muud nime panna ei olnud.

 

Tehing: Kasutaja ost - 19.08 kell 23

Teema link:

Kirjeldus kuidas tehing toimus: Kõik algas sellest, et usaldasin teda palju ja ta on mul ennem raha eest ilusti kasutajat treeninud. Soovisin osta zerkerit mida ta müüs (rsn: suslik). Tehing toimus facebookis, tal puudub vahvli konto.Toimus nii, et andis enda mingi pure ehk enda konto, kuhu ma saaksin gp peale panna, kuna mul endal polnud ühtegi kontot. Panin 50m peale ära, gp müüs mulle eewueewu. Nii kui olin money peale ära pannud, siis ta vaatas üle ja andis mingid lambised andmed, need osutusid valeks ja peale seda ta blokkis mu facebookis ära. Kahjuks gp konto peale panemisest pilti pole, eewueewu-l ka kahjuks mitte. Kahju 50m - 45€

 

Tõestus:

MSN vestlus, PM või mõni muu pilt:

_32E54F99CCA97A23EFB81ED6E14F14FD332CD014D5E54E8A39_pimgpsh_fullsize_distr.jpg

_DF9382EC244EBE665A3216FB7E43A967D61E6F1F0EE98E10BF_pimgpsh_fullsize_distr.jpg(pildilt näha, et blokkis mu peale seda ära)

 

Kellel veel infot selle isiku kohta, siis anda mulle teada.

Täna helistasin, võttis vastu ja ütles, et on Raul Kallas. Nii kui hakkasin kontost rääkima, pani toru ära ja enam ei vastanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.