Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

world 308 probleem

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Millegi pärast ei saa sisse logida world 308. Kõikidesse teistesse worldidesse pääsen ilusti sisse. Kellegil veel esineb see probleem? Mängus sees paljud ei saa ka sinna ...jutt siis osrs-ist

 

dunno mul kõik jummala ok ma mingi 7 päeva pkinud ja pole mingit probleemi olnud sinna worldi sisse logimisega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal sama mure, world 308'sse sisse ei pääse.


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise saan w308 ilusti sisse aga w325 pole kunagi saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ise saan w308 ilusti sisse aga w325 pole kunagi saanud.

 

mis ta ütleb kui sinna sisse üritad logida ? ma saan puhtalt sisse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täpselt sama mure, et ei saa w308. Mõtleb/laeb kuskil minut või kaks ning error connection/server


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täpselt sama mure, et ei saa w308. Mõtleb/laeb kuskil minut või kaks ning error connection/server

Sama.


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

vb ma peksan nüüd veits segast aga äkki on mingi windows või ma ei tea mingi update viga mille tõttu te ei saa neid worlde kasutada vms... tuletage meelde kuna te neid worlde kasutada saite ja kunasest see jama pihta hakkas et te enam neid worlde kasutada ei saa :)

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
vb ma peksan nüüd veits segast aga äkki on mingi windows või ma ei tea mingi update viga mille tõttu te ei saa neid worlde kasutada vms... tuletage meelde kuna te neid worlde kasutada saite ja kunasest see jama pihta hakkas et te enam neid worlde kasutada ei saa :)

 

Kuidas saab windows update sellist asja üldse mõjutada, kui mõjutaks siis vist ei saaks ühtegi worldi sisse logida. Lasin viimased updated eile maha ja proovisin ja ei midagi. See mingi jagexi poolne error ma arvan. Kirjutasin jagex suporti twitteris aga hetkel vastust pole tulnud veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis ta ütleb kui sinna sisse üritad logida ? ma saan puhtalt sisse

 

Error connection to server

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mod Beans here.

 

As you're aware, unfortunately it appears that you're one of the small group of players who are indeed unable to connect to this world currently. As mentioned earlier, this is an issue we're already aware of and our System Admin team are looking into!

 

Recently the team performed some migration tests on the servers involved and unfortunately the problem didn't go away.

 

While this troubleshooting continues, I would advise that you simply avoid the server and play elsewhere.

 

Please sit tight and we'll have a solution soon - however as it stands we don't currently have an ETA.

 

 

ma sain sellise vastuse Jagexilt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Mingi pool aastat tagasi Jagex otsis mitumeest ühes adminni, ju siis astusid ämbri või ei handli üks inimene kogu seda jama ära :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.