Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kahtlustatava isiku info:

Kasutajanimi: raekvon5

Kasutaja profiili link: http://www.vahvel.net/member.php?32930-raekvon5

Kasutaja Skype: raekvon5

 

Tehing:

Teema link: http://www.vahvel.net/showthread.php?192957-Maxed-97-mage-acce-paar-t%C3%BCkki%21

Kirjeldus kuidas tehing toimus: Ostsin temalt runescape 3 maxed maini, käisin ingame 200M ette (tundus legit vend).

 

Kasutaja login oli raekvon@hotmail.com, mõned päevad pärast ostmist parool vahetatud ja uus email on selline:

recovery.png

Ilmselgelt tema vana email peale pandud tagasi, ehk recoveritud.

 

Osa meie skype vestlusest, kus on tõestatud, et diil sai tehtud:

1.png

 

Tehingu väärtuseks jäi siis 200m ingame raha (sel hetkel .13€/m ostjate hind), kuigi mind see raha otseselt ei kõiguta, siis asi on põhimõttes. Ei seedi isikuid, kelle sõna ei maksa, vaid on lihtsalt mingid haledad petturid. Võite mu tehingute põhjal võtta arvesse ka seda, et mingit jama ma siin ajada ei viitsi, et pole väga põhjust mind mitte uskuda.

Muudetud liikme RECOGNIZE'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sain acci tagasi, kuid mingi imelik case sellega. Tüüp saatis otse password recoveri minu emailile, nagu accil oli reaalselt minu email peale mitte tema. Aga sel hetkel kui ma üritasin recoverida, oli hoopis teine email (minu oma hakkab e tähega üldse). Ja no selleks, et emaili acceptida peab ju selle uue emaili peal confirm vajutama, sellist asja polnud... Müstika. Lisaks oli logged in 6 days ago, kuigi ma ise olin online viimati 9 days ago selle peal. No ma ei tea mis case on, nagu oleks ise passwordi unustanud, aga see ei klapi sest ma ei saanud enda emailile recoverida kuna peal oli r******@*******.com mitte e*******@*****.com. How the fuck...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.