Teema: Audi RS6 c7 4.0 BiT - 06/2015 - Desteny

Tulemused 21 kuni 30 34'st

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

aii korralik püss
    Väga edev masin, võiksid hääle linti võtta ja siia postitada.

Kui üle tee asuva maja elanikuks oled hakanud, siis võiks ju maja alla garaazi ka koha sebida, mannetu hoida tänaval sellist aparaati.
    Väga kõva livery igaljuhul, ainus universaal audi millega tahaks sõita.
    Järgmine kord sinnakanti satun, siis elamussõitu kah pakud?
    https://youtu.be/58laUe7TM7I

5.25 saab häält kuulda.

Ostan CS:GO skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!
    Tsitaat Esialgu postitas: eXo
    https://youtu.be/58laUe7TM7I

5.25 saab häält kuulda.
    Reklaamid autol töötavad, vaatasin kohe selle VITHIT järgi

https://youtu.be/58laUe7TM7I?t=5m25s
    3612 päeva Vahvel.net liige 19.07.2017 seisuga
    Tsitaat Esialgu postitas: Winston
    Kui üle tee asuva maja elanikuks oled hakanud, siis võiks ju maja alla garaazi ka koha sebida, mannetu hoida tänaval sellist aparaati.
    Väga kõva livery igaljuhul, ainus universaal audi millega tahaks sõita.
    Järgmine kord sinnakanti satun, siis elamussõitu kah pakud?
    Hehe, ei plaani Eesti elama tulla. Mul oli seal korter airbnb-ga võetud, seega auto seisis seal vaid paar päeva.

Lõpuks Gumball tehtud! Eks kirjutan pikemalt paar päeva pärast, und on siin viimase 8-9 päeva jooksul väga väheseks jäänud.

Oldschooler
    "I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence
    Gumball 3000 Riga to Mykonos läbitud.

Läbi igasuguste raskuste:

Sai ikkagi finishi joon ületatud:

Kindlasti tuleb pikem teema selle kohta, aga antud reisiga õppisin, et magamine on alahinnatud. Nüüdseks juba teel kodupoole ja järgmised mitu mitu päeva tuleb teha tasa võlgu jäädud unetunnid.
    Oldschooler
    Kuna olen Gumballi teemaga nii pikalt viivitanud, siis uuendan pisut teemat mõnusa külma stardi heliga:

Hetkel auto hoolduses, kui kätte saan, tuleks väljalaske kohta veel paar videot
    Oldschooler
    Jahm, olen Gumballi ülevaatega hiljaks jäänud, tööasjad nii jubedalt kukil, et aeg korrallikult limiteeritud.

Pisike meenutus

Hetkel auto kenasti Hispaanias, suurhooldus läbitud. Võttis see aega ligi 2 nädalat ...Pole kunagi auto nii kaua hoolduses olnud ja pole ka kunagi nii suurt arvet hoolduse eest maksnud.

Läbisõit hetkel 43800.
    Audisse minnes rääkisin neile, et tehke võimalikult suur hooldus, sest autot sai piinatud päris palju. Selgesti esindusele selline jutt meeldib ja nagu ma aru sain, vahetasin nad suhteliselt kõik vedelikud ja filtrid koos käigukasti õliga ning midagi ka tagasillas - ei kujuta ette, kas seal on mingi õli või sain jutust valesti aru. Minu hispaania keel pole ideaalne ning tema inglise keel veel hullem.

Viimase 13 tuhande kilomeetri läbimisel oli ka tekkinud probleeme, nimelt soojalt/kuumalt auto rool tekitas ebameeldivat häält kergelt - sarnane hääl, kui keerata rool täiesti lõppu ning kuulda kerget undamist, ainult minu puhul oli see koguaeg. Selle parandamine läks kenasti garantii alla - kahjuks või õnneks oli vaja kõigest mingi kummiosa vahetada ja mure lahendatud. Teine probleem sooja/kuuma autoga oli pidurdamine 200+ kiirustel, mis tekitas autos vibratsiooni. Süüdlaseks olid tagaamordid, see mure sai ka lahendatud, mitte küll uute amortidel näol Garantii alla läks ka mõningad andurid, üks neist oli ABS ja esimene kaamera, mis loeb märke. Miskipärast need tööd ei ole kajastatud arves ...

Normaal hoolduse käigus vahetati veel küünlad, esimesed ja tagumised klotsid - auto küll teada ei andnud, et peaks vahetama, aga tagumistel ei olnud suht mitte midagi järel. Peale klotside vahetust on LÕPUKS ka kadunud vilisemine, see oli nii jubedalt häiriv. Eesti audi ütles mulle, et normaalne nähtus, aga selle aasta jaanuaris olevat tulnud uus klotsi tüüp antud masinale, mis peaks võtma vilisemise ära. Hetkel kõik hea, seega eks näeme varsti.

Kogusumma 2494 eurot.

Kleepse veel ei ole mõelnud maha kakkuda, aga arvan, et suve lõpus ehk.

Oldschooler

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas