Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Oldschool Runescape otseülekanded Marmets Twitch kanali alt

Soovitatud postitused

Tere vahvli foorumi liikmed

 

Seoses suvega otsustasin käima lükata taaskord oma "projekti". Mul on hea meel esitleda enda Twitchi kanalit, mille alt olen otsustanud hakata tegema otseülekandeid Twitchi vahendusel. Eelnevalt olen ka teinud otseülekandeid, kuid pidin lõpetama ajapuuduse tõttu. Otseülekandeid olen teinud umbes 2 aastat koos pausidega. Esimest korda tutvusin sellega 2015. aasta detsembris, kui käivitasin esmakordselt oma Don't Starve otseülekande. Sõltumata kogu kanali algsest olekust, muutus asi mingil hetkel suhteliselt populaarseks ning pärast pikka pausi otsustasin taaskord alustada sama kanali alt oma otseülekannetega. Lõpetasin, kuna tekkis taaskord ajapuudus, ning nüüd olen tagasi. Asume aga asja kallale.

Miks asutasin oma Twitchi kanali otseülekannete jaoks?

 

Kanali loomise eesmärk oli meelelahutus teatud valdkonnale - soov täita inimeste osa päevast ning õpetada neile midagi, mida veel nad ei tea. Loomulikult ka esinemisoskuse arendamine ja kogemuste jagamine sai kanali loomisel osaks.

 

Millega tegelen otseülekannetes?

 

Tavaliselt mängin oma otseülekannetes Oldschool Runescape, kus arendan oma skillerit, vaatajate soovil saab lähiajal tehtud ka Oldschool Runescape Ironman. Võib juhtuda, et tulevikus tulevad ka mingisugused teised arvutimängud, juhul kui tekib huvi mingi mängu vastu.

 

Millist keskkonda soovin/üritan enda otseülekannetes luua?

Olles ise suhteliselt rahulik tüüp, siis üritan kujundada ka enda otseülekannetes suhteliselt rahulikku keskkonda, kus on inimestel hubane ning mõnus aega veeta. Võimalus vaadata otseülekannet ning samal ajal ka suhelda teiste inimestega chatis ehk jututoas.

 

Toetused - mille peale läheb toetuste kaudu kogutud raha?

 

Läbi toetamise on võimalus visata striimerile natukene nutsu, mida võidakse ära kasutada streami paremaks muutmisel ja auhindade loosimisel. Kõik toetused on teretulnud, kuid mitte kohustuslikud. Tegemist on siiski meelelahutusega, mitte uue rahapetmisvõttega.

 

Kui tihti toimuvad otseülekanded?

 

Otseülekanded toimuvad vastavalt sellele, kuidas mul on juhuslikult vaba aega. Loomulikult ei sooviks ma kogu päeva panna otseülekande jaoks. Tavaliselt informeerin oma vaatajaid läbi Facebooki või Steam-i grupi.

 

Facebooki lehe leiad siit: https://www.facebook.com/Marmetss/

Steami Grupi leiad siit: http://steamcommunity.com/groups/marmets

 

Eelnevalt sain aru, et mängid Oldschool Runescapet ning arendad oma Skillerit. Millised on skilleri statsid?

 

Lisan siia alla ühe väikese pildi enda statsidest, et Teie, vahvel.neti liikmed, saaksite mingisuguse ülevaate minu mängukontost.

 

abb68b8f00ddda3c235d40ce8007a990.png

 

Need on minu konto statsid 19. juuni seisuga.

 

Link Twitchi kanalile -

 

Lisan ka siia alla väikese salvestuse oma striimist, et anda Teile väikene ülevaade, millise asjaga on tegu.

 

 

Võtaks selle teema lühidalt kokku. Aitäh kõigile, kes on viitsinud selle postituse läbi lugeda. Tegemist on minu vabaaja hobiga ning tegevusega, mida mulle meeldib teha. Kui sind huvitab Oldschool Runescape otseülekanded ning mõnesmõttes ka muhe jutt, siis oled alati teretulnud. Tänane otseülekanne on algamas peagi.

 

Meeldivat päeva soovides

Marmets


Kellele meeldib tõus, peaks jaatama ka langust; mõlemad kuuluvad kokku.

Erich Maria Remarque

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tere, olen taaskord live. Kuigi eile sai räägitud, et Ironmani ei tule, siis täna otsustasin, et prooviks ikka selle ära. Olen muutnud suhteliselt palju asju striimis. Täna siis skiller ning Ironman samal ajal. Uuenduste kohta leiad informatsiooni discordi kaudu: https://discord.gg/XCpfdPb

 

 

Link striimile:


Kellele meeldib tõus, peaks jaatama ka langust; mõlemad kuuluvad kokku.

Erich Maria Remarque

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tsauki, olen taaskord live minemas, hetkel olen kahe vahel - kas alustada questidega või peaks jätkama Mininguga. Nagu aru saite juba, siis mänguks endiselt Oldschool Runescape. Tule striimi ja vaata, kumma tegevuse ma siis valisin!

Muudetud liikme Marmets'i poolt

Kellele meeldib tõus, peaks jaatama ka langust; mõlemad kuuluvad kokku.

Erich Maria Remarque

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Olen live, täna võib olla tuleb lühem striim kui tavaliselt, aga eks näis. Täna plaanis taaskord Oldschool Runescapes miningut treenida. Kusjuures, sain ka endale bitsivärgi, tule läbi:


Kellele meeldib tõus, peaks jaatama ka langust; mõlemad kuuluvad kokku.

Erich Maria Remarque

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hei, olen taaskord live sama mänguga, millega olen live olnud juba viimased kaks nädalat - Oldschool Runescape. Jätkan täna Mininguga ning striimi lõpus lahendan ka mõned clued. Tule läbi : https://www.twitch.tv/marmets


Kellele meeldib tõus, peaks jaatama ka langust; mõlemad kuuluvad kokku.

Erich Maria Remarque

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänane striim on live minemas. Täna on plaanid teised. Proovin saada võimalikult ruttu endale Oldschool Runescapes Angler Outfit. Eksnäis, kui kiiresti läheb, top on juba käes! Kes veel ei tea, siis on bitsid olnud juba viimased 2 striimi. Lisasin selle, et vaatajatel oleks võimalus chatis erineda. Tule läbi, aja jutu ja ole niisama!

 

 


Kellele meeldib tõus, peaks jaatama ka langust; mõlemad kuuluvad kokku.

Erich Maria Remarque

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hei, olen live, nagu iga päev kombeks on saanud. Mis täna uut? Lõpuks on subidele olemas subemote! Tule, räägime juttu, treenime Oldschool Runescapes cookingut. Eks näis, mitu levelit saan:


Kellele meeldib tõus, peaks jaatama ka langust; mõlemad kuuluvad kokku.

Erich Maria Remarque

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hei runesõbrad, olen jälle live! Täna on viimane päev, millal näete cookingut, sest ilmselgelt tuleb see täna 80. Tule, räägime natuke homsetest plaanidest ja muudest asjadest!

 

 


Kellele meeldib tõus, peaks jaatama ka langust; mõlemad kuuluvad kokku.

Erich Maria Remarque

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Hei olen live ning tänaseks mänguks on GTA V, kus me teeme koos Jannoga heiste! Tule läbi.

@everyone

 

[EST] Oldschool Runescape Combat 3 skiller w/ 3x 99's Tithe Farming & Skilling Donation goal 2x emote jaoks

Muudetud liikme Marmets'i poolt

Kellele meeldib tõus, peaks jaatama ka langust; mõlemad kuuluvad kokku.

Erich Maria Remarque

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.