Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Rooste - OS ironman -2222 total, Hydra claw x2, leather x2, herb 99, farm 99

Soovitatud postitused

VIP

sain ka eile dragonbone necklace 26 kc-ga :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Banned?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gratzzz


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tänapäeval on ikka haiglaselt tugevad mängijad, päris kiiresti ironman arenenud. Natuke lucky vist mõnede droppidega ka? Pole hullu, see alati hea.

 

Väga meeldib, tore nolifer tundud olevat, ning päris ilus kasutaja. Mis oleks end goalid? Tahad teha all 99 ära?

 

Ma ei tea, ütleksin, et jõudu ja jaksu, ning kui võimalik, võid alati päevikus induceda jutuajamisi, aga samas, tänapäeval vist see vähemalt siin foorumis väga kerge pole. Samas, kes teab.

 

Selline tunne jääb nagu keegi eriti ei väärtustaks arengut, aga kõik pildid on ikka väga tugevatest droppidest ka.

 

Natuke showmanshippi poleks paha :D

 

Aga ole tore, ning mängi edasi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tänapäeval on ikka haiglaselt tugevad mängijad, päris kiiresti ironman arenenud. Natuke lucky vist mõnede droppidega ka? Pole hullu, see alati hea.

 

Väga meeldib, tore nolifer tundud olevat, ning päris ilus kasutaja. Mis oleks end goalid? Tahad teha all 99 ära?

 

Ma ei tea, ütleksin, et jõudu ja jaksu, ning kui võimalik, võid alati päevikus induceda jutuajamisi, aga samas, tänapäeval vist see vähemalt siin foorumis väga kerge pole. Samas, kes teab.

 

Selline tunne jääb nagu keegi eriti ei väärtustaks arengut, aga kõik pildid on ikka väga tugevatest droppidest ka.

 

Natuke showmanshippi poleks paha :D

 

Aga ole tore, ning mängi edasi :)

 

Ei ole tugev midagi, 2 kuud oli burnout. Lucky on ka olnud jah näiteks mõlemad visaged ning 3rd age clue.

Pikemaid goale ei julge siin ette seada kuna ei usu,et kunagi rsis all 99 saan.

Olen suht socially awkward ja ei oska random pudi kirjutada, jääb mulje, et teisi ka väga ei huvita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei ole tugev midagi, 2 kuud oli burnout. Lucky on ka olnud jah näiteks mõlemad visaged ning 3rd age clue.

Pikemaid goale ei julge siin ette seada kuna ei usu,et kunagi rsis all 99 saan.

Olen suht socially awkward ja ei oska random pudi kirjutada, jääb mulje, et teisi ka väga ei huvita.

 

Minu arust väga muljetavaldavad dropid, nii et väga suur gratz nende puhul :)

 

Ning see socially awkward - ma ei teagi, näitab pigem tugevamat intelligentsi kui midagi muud. Ning eks see võib-olla tänapäeva inimeste viitsimises kinni. Ma vanasti sain iga pildi järel ~5-10 commentit, aga noh, see oli ka aasta 2008, teistsugune aeg, ja teistsugune mäng.

 

Väikeste youtube videode peale pole mõelnud? Tõmmata endale normaalne video editimisprogramm vms ning teha mõned väikesed klipid enda jaoks, ning meisterdada need videodeks. Võib-olla väikestviisi rahateenimine ning samas ka väikene õppeprogramm tuleviku jaoks. Siis seejärel näiteks twitch vms kokku panna ja sealt annetuste käigus raha teenida. Ma ei tea, palju see võib sisse tuua, aga väikene kopikas kindlasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.