teema võiks lahtine olla, et kõik saaksid oma kommentaari panna, tahaks teiste arvamust antud situatsioonist teada.

Antud isik ostis minult iPhone 6 (28. Jaanuar 2017), hinnaks oli 215 eur.Isik sai telefoni kätte ja kurtis, et kõlar ei töötanud, antud hetkel raha polnud ja ütlesin, et varsti saan siis kannan. 16 Veebruar oli raha olemas küsisin, et kus kokku siis saame, et ma saan tulla tallinnasse järvele või kuskile, kutt oli pelgus ja ei viitsinud bussiga sõita ehk jäi tehing katki siis, 20 veebruar kirjutasin talle, et davai anna konto ja ma kannan sulle raha ära, vend ei vastanud kuu aega.
*
27 Aprill tuleb vend ei kuskilt ja kirjutab, et tahab nüüd raha saada, mul polnud antud hetkel vaba raha ja siis lükkus kuu aega edasi asi.

7 Juuni kandsin talle raha ära, kaks päeva hiljem sain telo kätte, ekraan on ära kriimustatud, ekraan on lahtine + home nupp on kuidagi sügavel telo sees üldse, ehk nii kuidas ei peaks olema , testisin ka kõlarit ja kõlar täitsa töökorras, saatsin video talle, et kõlar töötab, et saadan sulle telo tagasi, et kõik töötab, siis see vend hakkab ajama, et eiiei mina selle järgi ei lähe ja see sinu oma blabla

Lisan pilte, teeb selgemaks asjad.

29 Jaanuar, kui ostis telefoni

ütles, et pole raha aga eile just kirjutas kellegi iphone müügi alla, et ostab ära