Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

1.6 Hide-n-Seek

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jou kutid, kui keegi veel mäletab legendaarset Saaremaa HNSi, siis mul on teile uudis. Leidsin paar päeva tagasi kõik failid, mis olid seotud selle serveriga, täpsemalt:

  • HNSBans 1.2(Admin, vip, banlist jne) sellega tuleb ka muuda andmed, kõik sms scriptid jne.
  • HNS Mod 2.38 (minu poolt tehtud ümber HNS mod by Exolent - ilma point ja round süsteemideta parem ja vähem koormav HNS mod.)
  • HNS Lifes ( tehtud EsTcS omaniku poolt jimmy vm ta nimi oli :lol:) tuleb ka koos SMS scriptidega jne.
  • Blockmaker 80% tehtud minu poolt - 20% tehtud DareDeveli poolt. Ei mingi bollnas piece of shit coursemaker 5.48, võin tõestada ka.
  • HNS Anticheat mis töötab perfektselt - xPaw poolt tehtud ja minu poolt muudetud
  • Suur pluginpack HNSi jaoks kõik tehtud 100% minu poolt. Ntks frostnade, vipmenu jne
  • HNS Manager (samaasi mis drmanager) - 100% minu poolt tehtud

Saan ka seletada kuidas kõike seda sitta paigaldada, vb isegi abistada, võin mõned pluginid juurde kirjutada või mõned PHP scripte ja koduleht valmis teha(eraldi summa eest)

Kui on kellegil huvi kõike selle vastu PM. - 40eur

Kui ma oleks näiteks sedasama sitta müünud aastal 2012 oleks seal veel üks 0.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kes seda sitta ikka tahab

 

Päris hästi öeldud :D


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

See nö "sitt" kunagi maksis rohkem kui su arvuti :) Kes teab, vb leidub mõni inimene kellel on selle vastu huvi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.