Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kahtlustatava isiku info: Alari Kingu

Kasutajanimi: flight facilitie

Kasutaja profiili link: http://www.vahvel.net/member.php?44374-flight-facilitie

 

Tehing:

 

http://imgur.com/a/yT5D3

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?182019-sold

 

Kirjeldus kuidas tehing toimus:

 

Ostin mõni aeg tagasi Alari Kingult osrs maxed acci. Kõik oli hästi, müüsin talle vahepeal acci tagasi ja ostin uuesti tagasi.

Kuna ma olin temaga suhelnud mõnad aeg, tundus, et normaalne tüüp, laenasin talle acci stakemiseks aeg ajalt.

Täna sisselogides oli acc tühjaks tõmmatud kadu 100m osrs gp.7

 

Keegi tunneb teda?

Kellegil on ta andmeid, blokeeris mind igal pool ära.

Kõik tõestus olemas, et olen acci ostnud jne.

Või oskab keegi mind mingi nõuga aidata?!

 

Ette tänades

Jüri

Muudetud liikme jyri38'i poolt
Korrigeerimine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma nüüd ei saa aru mis 100m-ist sa räägid.

Mul juba pea aasta osbuddy pro mis näitab täpselt bank value milleks ta näitas eile kui ma viimati sees käisin 72,3m, millest ma tean täpselt on alati olnud 3/4m random junki.

Blokeeritud mitte plokeeritud pole sa kuskil, skypes ei ole käinud mitu nädalat, fb-s seadmed muudetud, nii et igaüks ei saa minuga ühendust võtta ja trash/junk messages ma ei loe üldjuhul aga ma olen need ära lugenud nüüd ja vaadates et sa mingi ähvardad omastarust? istu sisse see jutt endale, ära jaga oma acci striketeam ahvide vms taunidega et mind süüdistada muidu jääd accist ka ilma.

 

Gg.

 

ja btw, enne kui ma sulle müüsin, ma tegin selle accica pea 15b arenal, millest ligikaudu 8 läks müügiks vahvlis 4/5 vanale, ütle mulle, mida ma selle sinu niiöeldud 100m-iga tegema peaksin? kui ma oleks su banki jne tahtnud mul oleks piisanud sellest et teen kiire account recovery ja asi vask, mitte et login sisse, võtan gp ja login välja, cmon daa, ilmselgelt on aru saada et ma oleks seda teinud.

 

Ja kui see su elu paremaks teeb siis sa võid nõuda ja lasta mind ära bannida, mul ei muuda see midagi, paari päeva pärast pole mul nagunii Eesti foorumitega jne enam midagi peale hakata, hea kui ma nettigi satun päris pikka aega, sellepärast ma ka acci olin üldse nõus sulle müüma.

 

Kui sa kuidagi accist vms oma asjadest ilma jääd pole ma süüdi, ma sain edukalt mitu aastat mängida pidevalt väga suured bankid jne ja polnud mitte mingit probleemi, aga sulle pidid ma mitu korda recover tegema, kuna pw oli "imekombel" muudetud jne sada häda, kuigi sinu enda e-mail ja asjad olid endiselt peal, mdea tundub imelik.

Ainuke kellelega mul acci probleem tekkis oli Karl Räis (Logic) kuna acc läks lihtsalt locked ja kumbki ei saanudi accepted aga see on ammu ära makstud ning acc seisabki locked ja mingit probleemi sellest meil ei tulnud, ma oleks võinud ju tema ka samahästi ära blockida jne jne

Muudetud liikme flight facilitie'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Puhka jalga!

 

https://ibb.co/d10Ai5

 

Mis sa tõesti arvad, et ma hakkan seda sitta tootma täiesti lampi kui ma pole selles kindel?

Sa teadsid panga pinni ja kui ma teisipäeva hommikul sees käisin olid kõik asjad olemas, kui õhtul uuesti sisse läksin oli kõik kadunud!

Panga pinn oli ikka peal ei tea kuidas see võimalik on?!

 

Osta see kasutaja tagasi, sest mina sellega enam ei mängi, pole piisavalt usaldusväärne + maksa vasratatud millid(parandan ennast 89m).

Milleks see account rec kui sa teadsid mu pw ja panga pinni, saatsid veel teisipäeval pildi kuidas mulle Pc pointe teed!

 

Milleks mind blokeerida facebookis?

 

Ise sa veel mainid oma kirjas, et sa pole andnud mulle kogu acci infot ja saad selle kohe tagasi tõmmbata.

Muudetud liikme jyri38'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise sa veel mainid oma kirjas, et sa pole andnud mulle kogu acci infot ja saad selle kohe tagasi tõmmbata.

 

 

ainuke vahe on selles et sa ei ole saanud accepted ainult ip pärast, muu inf on 100% sama meil ja nüüd on tõesti 2 kuu krediit kaardi info ka veel lisaks mida sul tõesti pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Võta oma acc, maksa 150e + millid 80m, 9m tõesti junk ja asi unustatud!

Aasta sai suheldud normaalselt kuniks sa ei suuntnud kiusatusele vastu panna.

Khjuks ei saa ka aru kas see 80m on seda jama väärt.

 

Nüüd acc ka tagasi tõmmatud, ei saa sisse ka enam!

Muudetud liikme jyri38'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kogu su jutt mis sa kirjutanud oled, nii siin, kui fb ja skype pole loogiline..

Sa tead väga hästi, et kogu selle jama taga oled sina ja üritad kuidagi välja rabeleda, ajades seda mingil idiootsel viisil minu kaela.

 

 

Igal ühel on oma arvamus lubatud, nii et minupärast mõtle mida tahad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Kui keegi saab mulle saata Alari Kingu irl pildid, et need foorumi üles riputada. Annab vast motivatsiooni, et tulevikus jamad klaarida.

(piltide saatja jääb anonüümseks).

 

Et kui isikut peaksid pangad/tööandjad googeldama, siis saab googeldaja kogu info.


kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Sain siis lõpuks varga pildid, kui juhuslikult peaks see haige inimene nägema seda teksti siis annan õhtuni aega siis panen need pildid üless!

 

20120633_1788093907869238_294787418_n.jpg

Alari Kingu

 

20182692_1788093874535908_462168733_n.jpg

Alari Kingu

 

Kindlasti tema pildid, tal põhikooli klassi pildil sama moll!

Muudetud liikme jyri38'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.